Środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna
Nowy Targ i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Rain
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Brak pomiaru
06.06.2019, 22:03 | czytano: 1196

Dzieci Dzieciom - koncert jedyny w swoim rodzaju (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się już 17 edycja koncertu Dzieci Dzieciom. To jedyny taki koncert, w którym wszystkie nowotarskie przedszkolaki mają okazję pokazać swoje umiejętności. Występy były pełne słońca, radości, czuć było zbliżające się wakacje.

Przed publicznością wystąpiły dzieci z Przedszkoli nr 2 i 4, Przedszkola Specjalnego przy ZPSWO i przedszkoli niepublicznych: Liwlandia, Zgromadzenia Sióstr Serafitek, Słonecznego Przedszkola, Lokomotywy, Fiku Miku i Wesołego Korowodu.

Wszystkie grupy zaprezentowały bogaty i pełen kolorów repertuar. Ze sceny wybrzmiały m.in. takie hity jak Sofia Alvaro, czy Makarena - czym porwały zgromadzoną na sali publiczność.

Na finał zabrzmiała piosenka z wymownym refrenem „ Jesteśmy dziećmi, chcemy miłości! Jesteśmy dziećmi, chcemy radości! Chcemy, by często tulono nas i żeby miło płynął nam czas"...

pyz, zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij