Środa, 16 październik 2019, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Rabka Zdrój i okolice
Clear
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
11.06.2019, 18:53 | czytano: 1397

Wycieczka na Wielki Kopieniec (zdjecia)

Fot. Piotr Korczak

PODHALE. Za nami kolejny dzień wyczerpujących upałów. Niektórzy, aby uciec od miejskiego skwaru, wybrali się na wycieczkę w góry, gdzie pomimo ostrego słońca, panowała trochę niższa temperatura.

Nasz fotoreporter odwiedził Wielki Kopieniec w Tatrach Zachodnich. Piękne widoki i spokój na szlakach, to dobry powód aby nie czekać z wypadem w góry do wakacji.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Czarny12:22, 13 czerwca 2019
Do Znawca
Wielki Kopieniec, Kopieniec Wielki - szczyt wznoszący się w reglowej partii Tatr Zachodnich, pomiędzy Doliną Olczyską a Dolinką Chłabowską. :)
multi ekolog - low von ruf10:34, 13 czerwca 2019
Wielki Kopieniec na terenie ultra, maxi chronionego unikatowego eko systemu NAJWIĘKSZEJ NA ŚWIECIE oficjalnej hodowli kornika pod patronatem ekogejuf którym na sercu leży dobro i ochrona przyrody ;)
Znawca20:47, 11 czerwca 2019
Kopeniec nie jest w Tatrch Zachodnich. Na kurs wysłać dziennikarza.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij