Czwartek, 02 lipiec 2020, Imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana
Zakopane i okolice
Thunderstorm
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Thunderstorm
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Thunderstorm
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Rain
19°
Wiatr: 2.916 km/h Wilgotność: 85
Thunderstorm
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.06.2019, 21:28 | czytano: 2326

Nowy Targ Road Challenge dla dzieci (zdjęcia)

W sobotę 8 czerwca podczas 2. etapu wyścigu Nowy Targ Road Challenge odbyły się współorganizowane przez miasto Nowy Targ zawody rowerowe dla dzieci z roczników 2004-2016.

W tym roku pogoda dopisała. Na starcie zjawiło się 116 małych zawodników. Ich duch walki i chęć rywalizacji, a zarazem radość z jazdy na rowerze, zapewniły całemu wydarzeniu fantastyczną sportową atmosferę. Nowością w tym roku był wyścig na rowerach biegowych dla najmłodszych, w którym wystartowało 25 małych kolarzy.

Jak co roku wyścig toczył się pod hasłem "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzca". Każdy młody kolarz otrzymał od organizatora firmy Tatra Cycling Events torbę ze sportowymi drobiazgami oraz dyplom ukończenia zawodów.
Jak na prawdziwy wyścig przystało, zwycięzcy na podium otrzymali puchary i nagrody. Spośród pozostałych dzieci rozlosowano atrakcyjne nagrody.

Podczas trwania zawodów obecna była akcja Bezpiecznie na Rowerze, która wraz z nowotarską policją uczyła dzieci bezpieczeństwa i zasad poruszania się po drogach. Nie obyło się też bez fantastycznych animacji.

Duże podziękowania należą się Piekarni Piotr Żarnecki, Lodziarni Żarneccy, firmie Cisowianka za zadbanie o prowiant i łakocie dla dzieci. Firmom Sawera i Merida Polska, Mini Club Nowy Targ, tor saneczkowy Czorsztyn - Ski oraz Kotelnica Białczańska za nagrody. Firmom Medical Clinic Podhale, Wojas, Żanex i Tomaszowi Żarneckiemu za wsparcie.
O bezpłatne serwisowanie rowerów zadbała firma Sawera z Nowego Targu

mat. prasowy
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij