Wtorek, 15 październik 2019, Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Jabłonka i okolice
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
24.06.2019, 10:12 | czytano: 776

Zbiórka zdjęć dla Podhalańskiej Biblioteki Cyfrowej

Arch. Podhale24.pl

Sołtys Kościeliska Mateusz Nędza-Kubiniec zachęca wszystkich mieszkańców gminy Kościelisko do podzielenia się swoimi fotograficznymi pamiątkami, które zasilą zbiory Podhalańskiej Biblioteki Cyfrowej.

25 czerwca o godz. 10:00 w domu sołtysa przy ul. Strzelców Podhalańskich 20 w Kościelisku pracownik biblioteki Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu będzie skanował zdjęcia obejmujące następujące tematy:

- Karol Wojtyła i Stefan Wyszyński wśród górali;
- Milenijna peregrynacja obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej;
- Historia szkolnictwa na Podtatrzu.

pk/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij