Wtorek, 22 październik 2019, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
25.06.2019, 13:01 | czytano: 2030

Małopolski Festiwal Smaku w tym roku w Krościenku

Arch. Podhale24.pl

Małopolski Festiwal Smaku jest jedną z najstarszych polskich imprez promujących unikatowe dziedzictwo kulinarne regionu, produkty regionalne, tradycyjne, lokalne i ekologiczne. W tym roku we wspólną organizację wydarzenia zaangażuje się siedem gmin: Brzesko, Wojnicz, Gręboszów, Krzeszowice, Słomniki, Podegrodzie i Krościenko nad Dunajcem.

Każda z nich otrzyma na ten cel dotację w wysokości 180 tys. zł. Łącznie, na realizację tego zadania samorząd województwa przeznaczył ponad 1,2 mln zł.

- Mówiąc o atrakcyjności turystycznej Małopolski najczęściej mamy na myśli urokliwe krajobrazy i rozsiane na terenie całego województwa perełki architektury. Festiwal smaku jest doskonałym sposobem na to, by przypomnieć, że piękno regionu kryje się także w niepowtarzalnych produktach lokalnych i recepturach, których nie znajdziemy nigdzie indziej - podkreśliła Anna Pieczarka z zarządu województwa.

Źródło: UMWM, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Hihot11:27, 26 czerwca 2019
W Zakopcu Lato z Radiem w Krościenku festiwal smaku na Podhalu tour de Pologne w NT Wstążka
wasyl10:06, 26 czerwca 2019
Niekompetencja Put i Steg i po imprezie promowanej w mediach. Glonek miał rację mówiąc o braku fachowców w dziale promocji
Poinformowany08:07, 26 czerwca 2019
Marszałek Województwa Małopolskiego jest z Krościenka, więc nie ma się czemu dziwić ;-)
maverick21:05, 25 czerwca 2019
Mówiąc o atrakcyjności Krościenka miejmy przed oczyma rozkopaną w kilku miejscach najbardziej newralgiczną i centralną ulicę tego i tak wciśniętego pomiędzy górami miasteczka. Jak można było pozwolić na takie korki samochodowe tuż w przededniu sezonu? Remont tej głównej ulicy miał się zakończyć 10 czerwca, ale trwa dalej i wątpię aby go skończono przed tym Festiwalem Smaku, wszystko jedno kiedy on się odbędzie, bo po prędkości robót można wnioskować że zrywanie asfaltu potrwa do późnej jesieni. Turyści po prostu nie dojadą ze względu na korki (dzisiaj ludzie cenią swój wolny czas na urlopie i nie chcą go spędzić w korku na upale).
gość NT13:17, 25 czerwca 2019
A co z Nowym Targiem. Dlaczego odpuszczamy tak fajną imprezę??
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij