Środa, 26 luty 2020, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Zakopane i okolice
Rain
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 86
Snow
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 67
Rain
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
01.07.2019, 14:51 | czytano: 1633

Wicestarosta członkiem zarządu

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Podczas Walnego Zebrania Delegatów Federacji Euroregionów RP odbyły się wybory nowych władz. Do zarządu Federacji wszedł wicestarosta nowotarski Bogusław Waksmundzki.

W Warszawie odbyło się Walne Zebranie Delegatów Federacji Euroregionów RP z udziałem dyrekcji Departamentu Współpracy Terytorialnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju RP. Na spotkaniu wszyscy przybyli przedstawiciele euroregionów polskich przyjęli sprawozdanie z działalności federacji za rok 2018 oraz plan na rok bieżący, a ponadto udzielili zarządowi absolutorium.

Euroregion Tatry reprezentował przewodniczący Bogusław Waksmundzki, wicestarosta powiatu nowotarskiego. Spotkanie to było okazją do dyskusji na temat wdrażania bieżącej perspektywy finansowej programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej oraz przyszłości EWT po roku 2020.

Walne zebranie dokonało także wyboru nowych władz Federacji. W następnej kadencji w zarządzie Federacji będzie zasiadał w nowotarski wicestarosta Bogusław Waksmundzki.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij