Poniedziałek, 09 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
11.08.2019, 20:11 | czytano: 2360

Tłumy turystów w tatrzańskich dolinach (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Piękna pogoda i okres wakacyjny spowodował oblężenie szlaków górskich.

Szczególną popularnością cieszą się szlaki w dolinach tatrzańskich. Łatwa droga i wspaniałe widoki rekompensują niedogodności w postaci gwaru i tłoku.

W galerii - zdjęcia z Doliny Kościeliskiej.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
wilk22:03, 11 sierpnia 2019
Niech się już skończą te wakacje. Wszędzie stonka, zatory na drogach, na szlakach.Trudno załatwiać swoje sprawy -zdążyć gdziekolwiek na czas.Trzeba trochę dychnąć ,bo po pierwszym śniegu zaś wrócą.Dutki to nie wszystko.Więcej spokoju!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij