Poniedziałek, 14 październik 2019, Imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty
Nowy Targ i okolice
Clear
23°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Clear
21°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Clear
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Clear
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 60
Clear
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Clear
20°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
16.09.2019, 16:15 | czytano: 1922

Otwarcie siłowni i sali CARDIO w Stasikówce

Fot. Urząd Gminy w Poroninie

Mieszkańcy wsi i całej gminy Poronin mogą korzystać z siłowni i sali CARDIO, którą otwarto w remizie OSP w Stasikówce.

Inicjatorem powstania siłowni były OSP Stasikówka, Szkoła Podstawowa w Stasikówce i Urząd Gminy w Poroninie. Uczniowie szkoły podstawowej w Stasikówce będą korzystali z siłowni, a także młodzież i dorośli. Udało się ją wykonać dzięki dotacji w wysokości 50 tys. zł, jaką straż pożarna otrzymała na realizację projektu pn. „Zdrowo i aktywnie spędzam wolny czas”. Jego celem jest poprawa jakości życia i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez modernizację pomieszczeń OSP Stasikówka na potrzeby utworzenia nowego niekomercyjnego miejsca rekreacji ruchowej.Źródło: UG Poronin, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
kolarzyk17:14, 16 września 2019
Jest to moim zdaniem wyrzucenie pieniędzy w błoto. Widoczny na zdjęciach sprzęt jest do użytku domowego, nie nadaje się do użytku publicznego (częstego korzystania ze sprzętu przez większą liczbę osób). Pieniądze w kwocie 50 tys można było przeznaczyć na opłacenie strażakom karnetów na siłownie (pieniędzy wystarczyło by na 5 lat), gdzie w okresie zimowym mogli by korzystać z profesjonalnego sprzętu siłowego jak i zajęć grupowych.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij