Poniedziałek, 21 wrzesień 2020, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clouds
22°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clear
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 36
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.11.2019, 11:07 | czytano: 937

Obchody Dnia Niepodległości w gminie Kościelisko (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Gmina Kościelisko w tym roku zorganizowała obchody Dnia Niepodległości w Witowie. Obchody rozpoczęły się od mszy św. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie. Przy udziale pocztów sztandarowych i drużyny OSP z Witowa.

Po mszy młodzież szkolna oraz członkowie zespołu góralskiego "Mali Witowianie" przedstawiła program artystyczny o tematyce niepodległościowej. Przed Kościołem druhowie wciągnęli flagę państwową na maszt i odśpiewano Hymn Polski. Był też odczytany apel poległych i okolicznościowe przemówienia. Złożono też wiązanki kwiatów i zapalono znicze pod Obeliskiem poświęconym naszemu papieżowi Janowi Pawłowi II.

Organizatorem obchodów była Gmina Kościelisko, sołtys Witowa Kazimiera Bzdyk, Związek Podhalan oddział w Witowie oraz strażacy ochotnicy.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Śmiechu warte...11:18, 12 listopada 2019
Zdjęcie 29/31, dlaczego każdy idzie innym krokiem, brak wojska i musztry widać jak BYK!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij