Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
09.12.2019, 15:14 | czytano: 1177

Mikołajkowe spotkanie w "Smreku" (zdjęcia)

Święty Mikołaj nie zapomniał o podopiecznych Domu Pomocy „Smrek” w Zaskalu.

Najpierw podopiecznych domu odwiedziły dzieci z klasy 5 b Szkoły Podstawowej w Szaflarach, które wraz z rodzicami przekazały okazały prezent. W godzinach popołudniowych do domu dotarł święty Mikołaj, w którego postać wcielił się znany regionalista i gawędziarz Wacław Cetera. Wszędzie gdzie się pojawia, zawsze przynosi on ze sobą dużo radości i uśmiechu, którego nie zabrakło i tym razem. Święty, ku uciesze mieszkańców rzucał dowcipami jak z rękawa, następnie każdemu przekazał słodki upominek. Udał się też do osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogły wziąć udziału w spotkaniu na świetlicy.

Źródło: DPS Zaskale, oprac. r/ Fot. Józef Prokop – DPS „Smrek” w Zaskalu
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
śnieżynka14:31, 10 grudnia 2019
Nareszcie widać uśmiechniętych Mieszkańców i Personel!!!!!!!!!!!!!!!Dobra robota Marcin!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij