Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Czarny Dunajec i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 8.424 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 96
Rain
14°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 97
Clouds
15°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 95
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
12.01.2020, 11:51 | czytano: 1887

Projekt "Placówka Wsparcia Dziennego" powoli dobiega końca

zdj. Piotr Korczak

Konferencja podsumowująca półtora roku działalności Placówki Wsparcia Dziennego w gminie Kościelisko odbyła się w budynku Centrum Tradycji w Kościelisku.

Obecni na nim byli założyciele i wychowawcy Ośrodka Wsparcia Dziennego, dyrektorzy szkół z gminy Kościelisko oraz wójt Roman Krupa i skarbnik Stanisława Czubernat.

Na spotkaniu omawiane były działania OWD od początku funkcjonowania do chwili obecnej.

Gmina Kościelisko na projekt pn. „Placówki wsparcia dziennego" otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO w wysokości 4 mln zł. Projekt założony został na lata 2018-2020. Jego celem było zwiększenie dostępu do usług społecznych skierowanych dla dzieci i młodzieży na terenie gminy poprzez utworzenie 50 nowych miejsc opieki i wychowania w ramach placówek wsparcia dziennego, z których korzysta ok. 150 dzieci i młodzieży. Grupa docelowa to dzieci i młodzież w wielu do lat 18 lat ich rodziny.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij