Piątek, 17 styczeń 2020, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
12.01.2020, 11:51 | czytano: 1062

Projekt "Placówka Wsparcia Dziennego" powoli dobiega końca

zdj. Piotr Korczak

Konferencja podsumowująca półtora roku działalności Placówki Wsparcia Dziennego w gminie Kościelisko odbyła się w budynku Centrum Tradycji w Kościelisku.

Obecni na nim byli założyciele i wychowawcy Ośrodka Wsparcia Dziennego, dyrektorzy szkół z gminy Kościelisko oraz wójt Roman Krupa i skarbnik Stanisława Czubernat.

Na spotkaniu omawiane były działania OWD od początku funkcjonowania do chwili obecnej.

Gmina Kościelisko na projekt pn. „Placówki wsparcia dziennego" otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO w wysokości 4 mln zł. Projekt założony został na lata 2018-2020. Jego celem było zwiększenie dostępu do usług społecznych skierowanych dla dzieci i młodzieży na terenie gminy poprzez utworzenie 50 nowych miejsc opieki i wychowania w ramach placówek wsparcia dziennego, z których korzysta ok. 150 dzieci i młodzieży. Grupa docelowa to dzieci i młodzież w wielu do lat 18 lat ich rodziny.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij