Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
14.01.2020, 15:43 | czytano: 3429

Ferment Fest umarł, niech żyje Ferment Piknik!

Arch. Podhale24.pl

Ferment Fest zmienia formułę i miejsce - poinformowali organizatorzy undergroundowego festiwalu muzycznego. Impreza kojarząca się do tej pory z Nowym Targiem, przeniesie się do Harklowej, a odbędzie się w dniach 10-11 lipca.

- Nowe miejsce, nowa data (wakacje!), nowa formuła, nowe pomysły - stara ekipa" - poinformowało Towarzystwo Kultury Aktywnej Ferment. - Tym razem plener, namioty, dużo piknikowych atrakcji, koncerty, aftery, zaplecze gastro, i przede wszystkim super atrakcyjna okolica (góry, jezioro, Dunajec), z całą infrastrukturą na miejscu: kajaki, rowery (miejsce obok rewelacyjnych ścieżek rowerowych), wspinanie na Kramnicy, piesze wycieczki - wszystko w zasięgu ręki. Część koncertowa w obszernej sali, tak więc ewentualny deszcz nie zepsuje nam imprezy. Skład kapel i pozostałe info - sukcesywnie wkrótce.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
ANTY_LEWAK07:46, 17 stycznia 2020
Może jeszcze zaproście Tokarczuk na prelekcje, będzie lewacko na całego.
Prawie17:35, 16 stycznia 2020
5G
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij