Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
14°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
14°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
16°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 77
Rain
15°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 74
Clouds
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.02.2020, 15:56 | czytano: 1510

Bajkowy wyścig na stoku w Zębie, czyli Zimowy Turniej Rzecznika Praw Dziecka i Wójta Gminy Poronin

zdj. Podhale24

- Slalom na nartach, wyścig drużyn na najeżonym przeszkodami torze, a na zakończenie niezwykła konkurencja – zjazd w bajkowych przebraniach na jabłuszku. Uwaga, wśród rycerzy, księżniczek i superbohaterów pojawi się też Rzecznik Praw Dziecka! Ciekawe, w jakim stroju zjedzie ze stoku Mikołaj Pawlak - zastanawia się w imieniu organizatorów Mateusz Łękawski.

Kierownik Gminnego Centrum Informacji i Promocji zaprasza w poniedziałek 10 lutego o godzinie 9:30 do Ośrodka Narciarskiego „Potoczki" w Zębie (Ząb 55b), gdzie odbędzie się Zimowy Turniej Rzecznika Praw Dziecka i Wójta Gminy Poronin.

W zawodach wezmą udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Poronin. Będzie moc zimowych atrakcji - slalom na nartach dla najstarszych dzieci (klasy VII-VIII), rywalizacja drużynowa na torze przeszkód dla uczniów klas IV-VI, a także zjazd na jabłuszku dla najmłodszych dzieci z klas I-III. Zawody zakończą się około godz. 13.30 – po wręczeniu nagród uczestnikom.

- Serdecznie zapraszamy widzów i przedstawicieli mediów, będzie nam bardzo miło – mówi Wójt gminy Poronin, pani Anita Żegleń. - Cieszę się, że oprócz spotkań z uczniami w szkołach będę miał zaszczyt poszusować razem z nimi na śniegu. To będzie wspaniała zabawa – dodaje Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak."

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
radny09:03, 9 lutego 2020
w Poroninie jest taka osoba któa zrobiła i robi więcej dla dzieci niż wy wszyscy razem wzieci
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij