Piątek, 14 sierpień 2020, Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Jabłonka i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
18°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 2
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
13°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 89
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.02.2020, 09:13 | czytano: 1146

Puchar Misia Stramusia już w sobotę

Już w najbliższą sobotę, 15 lutego, w Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL odbędzie się IX Puchar Misia Stramusia, jedna z największych imprez zimowych dla dzieci w Polsce.

Najmłodsi rywalizować będą w narciarskim skicrossie oraz w snowboardzie. W zawodach, będących podsumowaniem zdobytych w sezonie narciarskich i snowboardowych umiejętności, mogą wziąć udział dzieci w wieku 4-14 lat. Trasa zawodów dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji – dla małych narciarzy to prawdziwy SKI CROSS czyli slalom i tor przeszkód w jednym! Młodzi snowboardziści rywalizować będą na trasie snowboardowego slalomu. Zawody o Puchar Misia Stramusia organizowane są w dwóch grupach narciarskich: REKREACJA (9 kategorii wiekowych) i KLUB (6 kategorii wiekowych) oraz w snowboardzie (5 kategorii wiekowych). Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Każdy uczestnik zawodów będzie mógł także wziąć udział w piątkowym treningu pod okiem klubowych trenerów i instruktorów.

W sobotę zawody osobiście otworzy MIŚ STRAMUŚ, po czym rozpoczną się przejazdy według kategorii wiekowych. Po przejazdach na dzieci będzie czekać ciepły posiłek i moc atrakcji poza narciarskich.

Od wielu lat zawodom towarzyszy także Puchar Rodzinny, w którym mogą startować duety reprezentowane przez dziecko do lat 14 oraz jednego rodzica. Rywalizacja zespołowa odbywa się na specjalnie ustawionym torze i polega na tym, że rodzic biegnie na rakietach śnieżnych po slalomie w górę stoku, gdzie czeka gotowe do startu dziecko. Dziecko zjeżdża na nartach lub snowboardzie, w momencie przejechania linii mety czas automatycznie się zatrzymuje.

Zakończeniem zawodów o IX Puchar Misia Stramusia będzie dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Każde dziecko otrzyma medal i dyplom za udział oraz upominki od sponsorów. Laureaci I, II, III miejsca w każdej kategorii wiekowej otrzymają dodatkowo puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zawody każdego roku odbywają się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Zakopane.

Szczegóły imprezy na: https://strama-szkola.pl/swiat-misia-stramusia/puchar-misia-stramusia

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij