Wtorek, 07 kwiecień 2020, Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
Rabka Zdrój i okolice
Clear
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 16
Clear
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Clear
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 14
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.02.2020, 15:20 | czytano: 1545

Nabór MMKS Podhale Nowy Targ: "Czekamy na 90 zawodnika! Czy w tym roku grupa doczeka się setnego hokeisty?"

zdj. SportowePodhale

NOWY TARG. "Szeregi naszej grupy naborowej, już dawno nie były tak liczne! W chwili obecnej grupa czeka na... 90 zawodnika! Kto nim będzie? Być może jego nazwisko poznamy już w poniedziałek" - zapowiadają przedstawiciele MMKS Podhale Nowy Targ.

"Dzięki wysiłkowi szerokiego grona osób zaangażowanych w życie i funkcjonowanie klubu, z dumą oświadczamy, że nowotarski hokej nie umiera. Poczynione przez ostatnie lata działania, mające na celu promocję hokeja, jak np. obecność naszej drużyny na Jarmarku Podhalańskim, regularne doposażanie klubowej wypożyczalni ubioru hokejowego w nowy, profesjonalny sprzęt, prelekcje trenerów w szkołach i przedszkolach, czy też objęta patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ inicjatywa - "Ferie z Łyżwami", a także mobilizacja MMKS Podhale Nowy Targ w przestrzeni wirtualnej - nie są bezowocne!" - czytamy w przesłanym komunikacie.

Obecnie grupa naboru MMKS Podhale Nowy Targ liczy aż 89 zawodników. Jak podkreślają działacze klubu - "grupa ta nie była tak liczna od wielu, wielu lat! Liczby to jednak nie wszystko. Jak należy podkreślić, najmłodsze "Szarotki" nie tylko chętnie przychodzą na treningi, zakochują się w hokeju, ale w trakcie wielu rozgrywek, to właśnie one przejmują inicjatywę na lodzie. Na koncie drużyny MMKS Nabór szereg trofeów, zarówno z polskich, jak i słowackich lodowisk. Obecnie przed najmłodszymi zawodnikami Podhala jeden z ważniejszych turniejów sezonu, czyli Czerkawski Cup 2020, w którym "Szarotki" jako ubiegłoroczni zwycięzcy, powalczą o obronę tytułu. Przed rocznikiem 2010 grupy naborowej dodatkowo istotny moment powołania do klasy sportowej. Zapraszamy wszystkich, którzy liczą na sportowy rozwój swojej pociechy."


"Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom, współpracownikom klubu, kierownikom grup, władzom i zawodnikom KH Podhale Nowy Targ, dzięki którym mali zawodnicy MMKS mogą mieć kontakt ze swoimi idolami, osobom bezinteresownie wspierającym nasze inicjatywy oraz rodzicom za wspólne budowanie sportowej atmosfery MMKS Podhale Nowy Targ. Jednoczenie informujemy, że nie zamierzamy zwalniać tempa i dołożymy kolejnych starań, by hokejowy narybek Podhala miał dogodne warunki na rozwój. Bo hokej to nasza pasja, ale i ważny element kultury naszego regionu. Zachęcamy wszystkich rodziców, których dzieci jeszcze nie miały styczności z hokejem, do dania swojemu dziecku szansy na sportowy rozwój w szeregach MMKS Podhale Nowy Targ. Zapraszamy chłopców oraz dziewczynki! Nabór do klubu trwa przez cały rok. Dodamy, że w klubie działa prężnie działająca wypożyczalnia kompletnego sprzętu hokejowego, dzięki której naprawdę każde dziecko może rozpocząć swoją przygodę z hokejem. Własny sprzęt nie jest wymagany. Same zajęcia prowadzone są przez cały rok i ukierunkowane są nie tylko na hokejowy rozwój, ale przede wszystkim rozwój ogólno-fizyczny dziecka" - podsumowują przedstawiciele MMKS.

Więcej na temat zapisów do drużyny oraz prowadzonych w ramach naboru zajęć można przeczytać tutaj.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
Emerytka11:16, 23 lutego 2020
Do Jo - co to znaczy "charatać w gałe"????? nie kumam. Ale tak poza nawiasem, to jestem za uprawianiem sportu i propagowania go wśród dzieci i młodzieży.
kalkulator07:31, 22 lutego 2020
W głowie się nie mieści, że Klub Podhale, który dostaje olbrzymie dotacje z naszych pieniędzy - czytaj z kasy Urzędu Miasta - NIE MA PIENIĘDZY dla najmłodszych hokeistów, których rodzice na wyjazd na turniej Czerkawski Cup 2020 muszą organizować przez Facebooka ZRZUTKĘ, żeby ich pociechy mogły wziąć udział w tym turnieju.
jo17:42, 21 lutego 2020
Super grac w hokeja a nie charatac w gałe
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij