Niedziela, 05 kwiecień 2020, Imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.02.2020, 12:51 | czytano: 1383

Przedszkolaki na komendzie

Do Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem zawitała grupa przedszkolaków z przedszkola Kubuś Puchaty.

Dzieciaki zwiedziły najciekawsze miejsca w komendzie, a także porozmawiały z policjantami na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, sposób zachowania w razie ataku agresywnego psa, czy też reakcji na zaczepki ze strony nieznajomego. Urozmaiceniem spotkania było zaprezentowanie filmów animowanych dotyczących poruszonych zagadnień. Wszystkie dzieci otrzymały opaski odblaskowe oraz książeczki i kolorowanki. Na zakończenie spotkania policjanci zaprezentowali małym gościom policyjny radiowóz.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Ale jaja.14:21, 27 lutego 2020
Ja nie byłem szkolony w przedszkolu !! i tak bym nic nie pamiętał.
No ale oni mogą,albo muszą !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij