Czwartek, 24 wrzesień 2020, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Zakopane i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 6.156 km/h Wilgotność: 89
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.03.2020, 16:27 | czytano: 1713

Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych został przerwany

Jak już informowaliśmy w dniach 1-30 kwietnia na terenie gminy Jabłonka ma odbyć się spis próbny w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Przez cały kwiecień na terenie gminy Jabłonka odbędzie się spis próbny, mający na celu sprawdzenie rozwiązań metodologicznych, organizacyjnych oraz technicznych przewidzianych do zastosowania w narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań, który odbędzie się w 2021 r.

Spisy próbne będą przeprowadzane w całej Polsce w jednej gminie z każdego województwa - w województwie małopolskim została wylosowana gmina orawska.

Jednak w związku z panującą w kraju sytuacją wywołaną obecnością koronawirusa SARS-CoV-2, a także mając na uwadze zdrowie i życie zarówno rachmistrzów terenowych, jak i respondentów, których rachmistrze będą odwiedzać decyzją Generalnego Komisarza Spisowego spis ten będzie realizowany bez udziału rachmistrzów terenowych.

W wyniku tej decyzji nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych w gminie Jabłonka został przerwany i anulowany.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij