Czwartek, 24 wrzesień 2020, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 6.156 km/h Wilgotność: 89
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.04.2020, 13:53 | czytano: 3012

List. "Młodzież musi się wyszumieć, ale niszczy murki w parku"

Fot. Czytelnik

NOWY TARG. Spacerowicze skarżą się, że w miejskim parku młodzież niszczy murki skacząc po nich na deskorolkach i rowerach.

"Chodzi o nasz park - wspólne dobro i młodzież, która "musi się wyszumieć". Zaczął się kolejny sezon jazdy na rowerach i deskorolkach. Młodzi ludzie upodobali sobie murki, którymi obudowane są kwietniki parkowe przy wejściu od strony Urzędu Miasta i w okolicach fontanny. Przyjeżdżają kilkuosobowe grupy i odbywają się skoki, wyskoki i zjazdy na tych sprzętach, czego skutki widać na załączonych fotografiach. Zwracanie uwagi niestety nie skutkuje, murki są już zniszczone, co będzie dalej, jeśli mamy dopiero kwiecień" - napisała i podesłała zdjęcia przedstawiające powstałe uszkodzenia.oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Pumpkin15:08, 28 kwietnia 2020
a może wystarczy wywiązywać się ze składanych obietnic i zrobić porządny skate park?
wstyd11:28, 28 kwietnia 2020
To że czegos nie ma, nie oznacza że mają niszczyć to co juz jest.
komornik10:46, 28 kwietnia 2020
proste rozwiązanie !!! monitoring, egzekucja, kara finansowa.
anonim22:17, 27 kwietnia 2020
Może jakby był skatepark to nie jeździlibyśmy po murkach? Ale i tak nikt tego nie weźmie pod uwagę bo lepiej zrobić kolejny piknik lotniczy albo plac zabaw.
zgred wiochmen18:54, 27 kwietnia 2020
Czy jakby ów murek uległ zniszczeniu na skutek przysiadnięcia przez nobliwą nowotarską matronę to Czytelniczka również byłaby oburzona? Skoro była świadkiem zdarzenia dlaczego nie zgłosiła tego odpowiednim władzom? Te murki mają już kilkanaście lat, niestety natura ich też nie oszczędza i robią się zwyczajnie kruche. Co innego gdyby z premedytacją walili po nich np. metalowymi prętami, a taki młodzieniec na rolkach czy deskorolce wywiera na te murki mniejszy nacisk niż niejedna nobliwa nowotarżanka.
jaga217:41, 27 kwietnia 2020
Wiecznie usprawiedliwiajcie zwyczajny wandalizm . Niech skaczą z mostu do wody tam też szumi
Nie kocha nie szanuje17:10, 27 kwietnia 2020
Pani Asia obiecywała ale przed wyborami. To tak jak pan Grzegorz obiecywał jednego zastępcę budowlańca. Poetek radni burmistrzowi nowicjuszowi uchwalili najwyższe wynagrodzenie bo miał pracować za dwóch. A potem zatrudnił panią Asię zgodnie z planem. Hipokryzja do kwadratu.
Ulica16:23, 27 kwietnia 2020
Straż Miejska została zlikwidowana przez Watychę rękami jego radnych. Liczba podpisów była zbyt mała do zorganizowania referendum. To Grzegorz odpowiada za ten bałagan w mieście i smog
dziadek wnuków16:18, 27 kwietnia 2020
A jak można było odnowić miejsce przy ul. Wojska Polskiego, gdzie młodzież sobie w spokoju "szumiała", to nie! Bo lepiej kupić kolejną rzeźbę, kolorowe propagandowe gazetki na cześć urzędu, czy władować kasę w MOK, który spokojnie można było wyremontować zamiast tego... Tak się dba o młodziez w tym mieście.
xyz15:37, 27 kwietnia 2020
Do "Podatnik":
Przecież Straż Miejska została na większościowy wniosek mieszkańców N.Targu ZLIKWIDOWANA już parę lat temu !!!
podatnik14:33, 27 kwietnia 2020
Ta sama grupa z Dekady do parku pojawia się z dskorolkami w ciepłe dni prawie codziennie w parku. Wystarczy im wręczyć oficaljnie faktury za naprawę zniszczonych płyt. Gdzie jest straż miejska?
Jump Ramp14:27, 27 kwietnia 2020
Młodzież miała obiecany nowy skate park przez panią Joannę... i chyba na obietnicach się skończy. Skate Park przy WP jest mocno zdekompletowany. Obiecanki cacanki
trackpump14:06, 27 kwietnia 2020
Może przyczyna braku skateparku? Niektórzy jeżdżą wyszumieć się do skateparków na wieś - do Maniów, Rabki a niebawem do Czarnego Dunajca. Niestety w NT ich brak jest niedostrzegany :-/ ale hokej jest! wyślijcie młodzież na hokej!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij