Czwartek, 16 lipiec 2020, Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Jabłonka i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
18°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
17°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
18°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Rain
15°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.05.2020, 19:17 | czytano: 2701

Nie dostałeś postojowego? Dowiedz się dlaczego

Teraz można sprawdzić status swojego wniosku o świadczenie postojowe na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Mogą z tego skorzystać również mieszkańcy Podhala, którzy czekają na pieniądze z ZUS.

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą lub wykonują umowę cywilnoprawną mogą teraz sprawdzić przez internet szczegóły swojego wniosku o świadczenie postojowe w ZUS. Na Platformie Usług Elektronicznych znajdą m.in. datę wpływu wniosku, jego typ i status, datę odmowy albo wypłaty oraz kwotę świadczenia. Informacje te są prezentowane w zakładce Ubezpieczony, Świadczeniobiorca i Płatnik w bocznym menu „Dokumenty i Wiadomości” w formie dodatkowej zakładki „Tarcza antykryzysowa – wnioski”.

Na PUE ZUS pojawiły się również nowe wzory wniosków w związku z tarczą antykryzysową 3.0. Zmiany dotyczą wniosków dla osób ubiegających się o świadczenie postojowe (wniosek RSP-D) oraz zwolnienia z opłacania składek (wniosek RDZ).

Źródło: ZUS, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
znalazłem00:24, 29 maja 2020
Nie wiem jakie macie problemy. Wchodzę na swoje konto w PUE ZUS klikam na zakładkę Płatnik i z lewej strony są przyciski. Trzeba je przewinąć tymi szarymi strzałkami tak żeby znaleźć przycisk: "Dokumenty i wiadomości Korespondencja z ZUS". Ten przycisk ma taki zielony owal z ogonkiem na dole. Jak się go kliknie to wyskakują małe przyciski i jednym z nich jest "Tarcza antykryzysowa - wnioski"
śmiech13:14, 28 maja 2020
Informacja w zakładce "Tarcza antywirusowa" -prowadzone postępowanie wyjaśniające- wniosek RSP-C złożony 01.04.2020r i do chwili obecnej nikt się nie skontaktował -nie wiem jak długo będą wyjaśniać ?
ZUS09:38, 28 maja 2020
Portal zusu jest upośledzony.
Instrukcja:
- zaloguj się do zus.pl
- zakładka "Płatnik"
- dział "Dokumenty i wiadomości"
- poddział "Tarcza antykryzysowa ? wnioski"
*menu po lewej można przesuwać przyciskami ze strzałkami góra-dół
abc08:41, 28 maja 2020
abc - racja ja też przeglądałem i nie ma nic takiego jak pisze w informacji
tarczahahaha19:40, 27 maja 2020
Trochę żeście się zapędzili, u mnie na PUE nie ma takiej zakładki - prowadzę firmę !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij