Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Nowy Targ i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Clouds
26°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Clear
27°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 36
Clouds
26°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Clouds
25°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
08.07.2020, 14:13 | czytano: 3709

Spotkanie agitacyjne na Rynku - zapowiedź

arch. Podhale24

NOWY TARG. W czwartek 9 lipca od godziny 10.30 na Rynku trwać będzie spotkanie z wolontariuszami i działaczami PO KO, związane z toczącą się kampanią wyborczą. Wśród osób rozdających ulotki Rafała Trzaskowskiego będzie poseł Jagna Marczułajtis.

Organizatorzy zapraszają na rozmowy potencjalnych wyborców.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Piotr20:42, 10 lipca 2020
Tęczowe żenua !!!
-22:58, 9 lipca 2020
Jest już wiele lat ta nasza demokracja, a może jej przedsionek, lecz jako naród jesteśmy niesamowicie podzieleni. Z czego nasi sąsiedzi są bardzo zadowoleni. Podziały wywołuje się w każdej dziedzinie naszego życia, a to zazdrość, a to krzywdzące przepisy czy ustawy, a to przywileje społeczne. Zainteresowany zawsze znajdzie dziurę w całym. Dzielili nas zaborcy, okupanci, ideologia, nieświadomość, głupota, cenzus posiadania, etc. Powinniśmy w końcu zacząć się szanować skończyć z podziałami. Idziemy wszyscy do wyborów, żeby wybrać najlepszego kandydata. Śmieszy mnie, jeśli kandydat przedstawia się jako bezpartyjny. Nie słyszałem żeby w demokracji wybierano kogoś takiego na prezydenta. Wybieramy partie, jej wartości, program tej partii. Głosujemy na człowieka. Dobry wybór jest naszym szczęściem, a nie osoby wybranej. Wybierajmy tak, żeby przez 5 lat mogłeś powiedzieć na kogo glosowałeś.
mati21:19, 9 lipca 2020
agitatorzy od siedmiu boleści,a pod swoimi domami se agitować
Maria20:26, 9 lipca 2020
Na razie to ścieki śmierdzą w stolicy po wyborach mogą w całym kraju .
PL17:27, 9 lipca 2020
@ Agnieszka Takie twoje teczowanie, ściekowanie itp. przynosi tylko skutek odwroty,ludzie zamiast przestać głosować na PO przekonują się jacy ludzie stoją za PiSem i mocniej dążą do zmiany.Nawet jeśli teraz wygra p.Duda to zmiany się nie zatrzyma,te 58 procent które nie głosowało na Dudę już nie uciszycie, z czasem jak będzie wychodził dobrobyt pisowski na wierzch przeciwników PiS będzie coraz więcej.
sąsiad i ja16:24, 9 lipca 2020
Mamy dość prezydenta, który wykonuje polecenia swojej partii. Nawet ta partia nie ma szacunku dla niego. Nie raz widzieliśmy gesty, które nie pozostawiają złudzeń, że to Kaczyński rządzi Polską. Raz się postawił i zażądał dymisji Kurskiego. Odwołali go...na 3 miesiące. Żenada. Nasz kandydat odpadł, ale bez wahania głosujemy na Rafała.
66615:07, 9 lipca 2020
@ 888
To nie PiS da Ci na chleb, tylko ja i wielu, wielu innych.
Ty dalej nic nie będziesz musiał, wystarczy, że pójdziesz głosować.
taki tam15:03, 9 lipca 2020
@888 bo wcześniej trzeba było pracować, a teraz wystarczy brać.
Agnieszka14:57, 9 lipca 2020
O poznaję w tle moją nauczycielkę.Też już leciwa , starsza kobiecina a jeszcze agitacji się zachcialo nie rozumiem czemu popiera tęczowych. Odpocznij sobie kobieto a nie daj się wmanipulować. A może dorabia sobie do emeryturki
sponsor 500+ ... nie wiem jak długo14:05, 9 lipca 2020
Ja i moja rodzina oddamy głos za dr Rafałem Trzaskowskim
Będzie Trzask
avivat13:54, 9 lipca 2020
~do asterka
No to bądź z panią Maczulajtis (!) tylko kto to jest?
spostrzegawczy13:46, 9 lipca 2020
Muszę napisać, że niestety Jagna to anty reklama PO. Każdy który może i ma przekonania w tą stronę, przez Jagnę powinien zejść z tej błędnej drogi!
A.13:38, 9 lipca 2020
@888 to rusz d.... i do roboty to Cię na bułkę będzie stać. A nie oczekiwać ze będziemy utrzymywać takich nierobów jak Ty.
Sonsiad13:05, 9 lipca 2020
Ale ta Jagna jest śliczna , dzięki jej urodzie zaglosuje na Rafiego
88812:31, 9 lipca 2020
@A.
Chleb za PISu może i będzie kosztował 20zl ale przynajmniej będzie mnie na niego stać.Bo za marksistów 5lat temu to nawet na bułkę za 50gr. nie miałem
Tadeusz Morawa syn żołnierza AK-WiN11:13, 9 lipca 2020
A ja i cała moja rodzina głosujemy na Pana dr. Andrzeja Dudę!!!!!!!
Wojtek11:04, 9 lipca 2020
Do j23 ,ogromne gratulacje za tę wypowiedź.
POwinna wylecieć z trzaskiem z nowotarskiego rynku.
A tak na marginesie chciałbym zapytać, kiedy będzie rozliczenie z finansowania komitetu igrzysk zimowych, bo jak do tej pory to nigdzie nie natknąłem się na takowe. A ta pani miała w tym swój osobisty udział.
Część nogi świni10:56, 9 lipca 2020
Uwielbiam Was wszystkich!!! Przyjdę na rynek i przyjrze się Wam dobrotliwi... Może powstaną nowe artykuły w gazecie o skruszonych donosicielach i ich Aniołach Stróżach. Zresztą zdjęcia świeże mogły by się sprzydać w tejże literaturze. No nic. Zaczekamy , zdjęcia porobią i będzie do cząstka do opowiedzenia następnych historii po już jednej słynnej Tw.Kowalski. Moneta zawsze musi upaść na jedną ze swoich stron a więc pamiętajcie lepiej by to była ta odpowiednia.
o. Marian10:29, 9 lipca 2020
Koniec kampanii przedwyborczej sprzyja polaryzacji opinii, ale apeluję o okiełznanie agresji wobec przeciwników politycznych. PiS rozbudza bardzo negatywne emocje, a piszę że PiS, bo komentarze krytykujących PO i popierających PiS są obraźliwe, płytkie i agresywne. Dlaczego ktoś głosujący na Trzaskowskiego jest na przykład nazywany tęczowym? Rozumiem, że tak wam wmawia TVP, ale trzeba mieć trochę kultury, otwartego umysłu i krytycyzmu wobec tego co się słyszy w mediach. Niektórzy chyba żadnej z tych cech nie objawiają. Dyskusja polityczna to dobra rzecz, ale wyzwiska, personalne ataki, drwiny i powtarzanie pisowskich sloganów za TVP nie dowodzi ani mądrości, ani posiadania własnego zdania, ani nawet patriotyzmu, bo jego podstawową rolą powinno być budowanie silnej Polski, a czy skłócanie jednych przeciw drugim buduje siłę? Czy wyzwiskami przekonacie kogokolwiek do swoich racji? To ma być mądre? Co myślicie, że jak kogoś nazwiecie tęczowym, to skoczy z mostu, żeby ulżyć waszej nienawiści? Myślę że będzie jeszcze mocniej wyrażał swoje opinie, bo taka jest natura Polaka, działać wbrew i pomimo przeszkodom. Dowodzicie tylko swojej frustracji, zmanipulowania i bierności umysłowej, a chyba nie o to chodzi, żeby jak zombi powtarzać jakieś kłamstwa i to w sposób uwłaczający czyjejś godności. Nie szanując innych ludzi, sami nie zasługujecie na szacunek.
Drugi sort10:06, 9 lipca 2020
@nauczyciel: w pełni się zgadzam, poniżanie i tak już niedocenianych nauczycieli, na których się donosi, których się nęka na rozliczne sposoby chyba za to że za niewysokie wynagrodzenia w stosunku do wykształcenia i odpowiedzialności, mimo ciagle pogłębiającego się chaosu w oświacie oraz często wbrew niechęci rodziców i samych uczniów usiłują czegoś nauczyć, było w czasie strajków skrajnie podłe, a już napuszczanie trolli i wszelkiej maści mizantropów spod znaku dobrej zmiany na nauczycieli to szczyt bezczelnej propagandy rządu, który poprzez wskazywanie coraz to nowych wrogów narodu, w tym nauczycieli, z powodzeniem zamiata pod dywan kolejne swoje skandaliczne wpadki i afery. Rząd który poprzez zmiany w edukacji na gorsze, chce łatwiej kontrolować intelektualnie ograniczone społeczeństwo posługując się prymitywną propagandą w TVP, powinien jak najszybciej zostać odwołany, a prezydent który milczał, kiedy nauczycielom działa się krzywda nie ma moralnego prawa pozytywnie oceniać swojej dotychczasowej działalności. Mam w rodzinie nauczycielkę, wiem jak to wygląda na prawdę i nikt spośród moich przyjaciół i sąsiadów nie zagłosuje na tego pana ani na przedstawicieli jego partii panów.
do 88809:26, 9 lipca 2020
Niewiele zapamiętałaś/eś z mądrości Tischnera. No ale takich wyborców ma PiS
A.09:01, 9 lipca 2020
@oskar, typowy wyborco Pisu. Rząd Ci NIC nie daje. Poczekaj aż za bochenek chleba będziesz musiał zapłacić 20 zł. Zobaczysz co PiS Ci da ;) skoro dajesz tu komentarze zakładam ze umiesz czytać i korzystać z internetu. Poczytaj jak działa inflacja, ekonomia i jak koczy się ?rozdawnictwo? w państwie.
OMG08:54, 9 lipca 2020
@nie ciepły- żal czytać takie komentarze. Człowieku idziesz do lekarza, urzędu, do sklepu i nie masz pojęcia czy dana osoba się homo czy hetero. To taki sam człowiek jak Ty, chociaż może nie bo nie jest tak zakłamany. Ty zapewne co niedziele biegasz do kościoła tylko nie wiesz po co tak naprawdę, bo Jezus traktował wszystkich ludzi jednakowo a rząd PiS już sobie podzielił na równych i równiejszych. Dajcie już spokoj z takimi komentarzami bo nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości. Przeszkadza Wam homoseksualizm a pedofile w kościele już nie. Żygać się chce patrząc na wasza krótkowzroczność.
88808:44, 9 lipca 2020
To co łona godo to trzecio prowda Tischnera....
też podhalanin07:56, 9 lipca 2020
@podhalanin, przez takie komentarze stawiasz wyborców PiSu w bardzo złym świetle. Robisz swojej partii antyreklame. Jak się jeszcze zastanawiałem na kogo zagłosować, to teraz już wiem. Nie popieram chamstwa.
mwm07:29, 9 lipca 2020
Rzad swoich pieniędzy nie ma , ale co przez 8 lat dało wam po, też mieli wasze pieniądze i nimi obracali tylko jak i dla kogo
nauczyciel07:18, 9 lipca 2020
Drogie Koleżanki i koledzy. Pamiętajmy przy wyborach o tym jak ten rząd przeciwstawił nas rodzicom, jak poniżył i pozbawił szacunku zawód nauczyciela. Gdy postulowaliśmy o przemyślane zmiany w szkolnictwie nazywano nas swołoczą, ludźmi bez kręgosłupa moralnego, Wermachtem itd. Pan Prezydent i Jego Żona (nauczyciel) nie stanęli wtedy nawet w obronie dobrego imienia nauczycieli!!! Nazwanie protestów politycznym dowodzi jak niedaleko jest obecnej władzy do komuny, wszak politycznymi nazywano wtedy wszystkie protesty w Polsce.
Drodzy Rodzice, dziękujemy za wsparcie i wiemy, że Wam również zależy na dobrych zmianach w szkolnictwie. Tegoroczne zdalne nauczanie pokazało słabości szkoły, a tzw reforma czyli likwidacja gimnazjum wprowadziła m.in. przerażający chaos w funkcjonowaniu szkół. Oprócz fatalnego wyposażenia placówek oświatowych, pokazało zaniedbania i braki w dokształcaniu nauczycieli (niestety szkolenia organizowane są takie jakich chce kuratorium, a nie nauczyciele). Tyle w wielkim skrócie. O niszczeniu Polskiego Szkolnictwa i przeciwstawianiu rodziców i nauczycieli (to typowe działanie PiS - SKŁÓCIĆ) można by się tu rozpisać na kilka stron.
Ten rząd i ten Prezydent absolutnie NIE gwarantuje dobrych zmian, a jest nawet więcej niż pewne, że pogrążą szkolnictwo i społeczeństwo w jeszcze większym chaosie. Pamiętajmy o tym przy wyborach.
Oskar06:48, 9 lipca 2020
Ten rząd daje pieniądze potrzebującym dzieciom biednym rodzinom i emerytom a rząd platfusiarstwa co robił z pieniędzmi ? Paski się tylko ieiecwaniacy kolesie i sbecja. Emeryt za Po dostawał 5 zł podwyżki a za PiS 10× tyle. A Jagna niech sie wytłumaczy z organizacji igrzysk. Kłamcy nieudaczniicy i kapusie.
Kijas06:07, 9 lipca 2020
Mówienie że ten rząd tyle dał to jest nic innego jak bycie pod totalnym wpływem telewizji rządowej. Ten rząd zrobił tyle złego dla konstytucji że za chwilę każdy ich zwolennik sam będzie czuł efekty. Poza tym jak będzie prezydent Trzaskowski to będzie kto miał pilnować tych z Nowogródzkiej aby nie doprowadzili do jeszcze większych problemów w finansach i samorządach.
Tak, czy tak - katastrofa06:01, 9 lipca 2020
Nie chcę demoralizacji młodego pokolenia Polaków, ani nie chcę byśmy żyli
w państwie Polin ! Nie mam kandydata, nie idę na wybory !
Trzaskowski jako bezpiecznik.22:28, 8 lipca 2020
Zmiana prezydenta wyszłaby na dobre wszystkim. Zwolennikom PiS-u również. Przecież nie zmieni się pisowski rząd, nikt niczego, co było dane nie odbierze. Prezydent nie ma takich kompetencji. Wręcz przeciwnie - Trzaskowski byłby gwarantem tego, że nie obciążą Polaków nowymi podatkami, co w dobie kryzysu związanego z covid 19 jest całkiem możliwe. Prezydent opozycyjny współpracujący z obecnym rządem to bezpieczna opcja dla wszystkich.
PL21:51, 8 lipca 2020
@podhalanin.A może przestałbyś pouczać co kto ma robić.Żaden rząd niema pieniędzy wszystko co rozdają zabierają innym.Popatrz sobie na byle jaki paragon ile łupi rząd podatku.
asterka20:41, 8 lipca 2020
Jesteśmy z Panią Maczulajtis !!!!!!!!!!!!!
OMG20:25, 8 lipca 2020
@podhalanin, człowieku rząd nic Ci nie DAŁ to są Twoje pieniądze które zabiera Ci we wszystkich innych opłatach. Jesteś najwyraźniej zbyt mało bystry żeby to zrozumieć!! Rząd nie ma swoich pieniędzy!!!
TRZASK19:22, 8 lipca 2020
No i świetnie. Nie wszyscy (na szczęście) popierają kandytata z PiSu.
Andrzejx4819:15, 8 lipca 2020
Do podhalanin widzieli wszyscy ile dała ta władza niepełnosprawnym zwłaszcza w sejmie gdy był protest ile obiecywał Duda otwórz wreszcie oczy i [popatrz na to po trzeżwemu ja mam niepełnosprawne dziecko i wiem doskonale jak to wygląda ile to nadawali PiS złodzieje
Martunia19:15, 8 lipca 2020
podhalanin rząd nic nie może dać, bo rzad nic nie ma .Tego prostego faktu nie rozumie wiekszośc naszego społeczeństwa. Rząd po prostu zabrał innym ludziom, rząd nie daje nic swojego, jesli juz to rozdaje pieniądze zarobipne przez innych. Tyle w temacie
Justi19:06, 8 lipca 2020
A co ta pani zrobiła dobrego dla regionu???Nic no właśnie!!!A teraz będzie lobowala za tęczowym rafalkiem
OLT18:20, 8 lipca 2020
do podhalanin

Rząd nic nie dał, bo nic nie ma...
Adonis17:53, 8 lipca 2020
Pan Smarduch Naoewno będzie!To ludzie z jego poziomu!Działa i myśli jak jego opcja.Pana Trzaskowskiego do Łopusznej kto zaprosił...
Do podhalanina17:42, 8 lipca 2020
Podłość pana zieje z każdego Pana otworu...
j2317:28, 8 lipca 2020
POwinna wylecieć z trzaskiem z nowotarskiego rynku.
A tak na marginesie chciałbym zapytać, kiedy będzie rozliczenie z finansowania komitetu igrzysk zimowych, bo jak do tej pory to nigdzie nie natknąłem się na takowe. A ta pani miała w tym swój osobisty udział.
Monia17:14, 8 lipca 2020
Pytanie do Pani poseł-co pani i Pani partia zrobiła dobrego dla Podhale, proszę wymienić jedną rzecz.A odnośnie do ... to gościu Warszawą nie potrafi rządzić a chce Polską, a po drugie co to byłby za prezydent który pisał rezolucję na swój kraj do EU!!!!!
nie ciepły17:09, 8 lipca 2020
no to zobaczymy ilu tęczowych przyjdzie
podhalanin15:54, 8 lipca 2020
A może ta pani by się zajeła opieką niepełnosprawnego dziecka a nie pajacowała. Bo żaden wcześniejszy rząd nie dał na dzieci tyle co ten.
K.14:53, 8 lipca 2020
A mozna zapytać o finansowanie komitetu igrzysk zimowych, i organizacji tych igrzysk panią poseł?
Belek14:45, 8 lipca 2020
Bez komentarza ....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij