Piątek, 05 marzec 2021, Imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii
Rabka Zdrój i okolice
Snow
-2°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Snow
-6°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Snow
-3°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 73
Snow
-1°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 86
Snow
-3°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
14.08.2020, 14:28 | czytano: 4515

"Podhale jedzie na podbój wagi ciężkiej MMA". Trzech zawodników NKSW na Babilon MMA

zdj. arch. klubu

Wrześniowa gala sportów walki Babilon MMA poświęcona będzie tym razem wadze ciężkiej. Prawie wszystkie pojedynki rozgrywane będą w limicie wagowym - 120 kg. - Niezwykłym wyróżnieniem dla nas jest udział w tym wydarzeniu aż trzech zawodników klubu NKSW Nowy Targ - komentuje Wojciech Hoły.

Nowotarski Klub Sportów Walki Holy Team podczas wrześniowej gali reprezentować będzie najprawdopodobniej Kuba Słomka, Maciej Kalata i Łukasz Brzeski.

- Nadal mamy nadzieję, że walki odbywać się będą z udziałem publiczności. Czekamy na przyznaną nam pulę biletów na to wydarzenie, ale już dziś zapraszamy wszystkich kibiców z całego Podhala, by wsparli nas i jadąc na galę kibicowali na żywo naszym podopiecznym. Bardzo dziękujemy grupie managerskiej Artnox Fight Sport oraz właścicielowi federacji Tomkowi Babilońskiemu za zaufanie i wybór. Na pewno nie zawiedziemy i pokażemy twardy, nieustępliwy góralski charakter, dając widowiskowe walki. Jest to zapewne niecodzienna sytuacja kiedy z jednego klubu na tak prestiżowej gali zobaczymy az trzech zawodników i wszyscy w królewskiej wadze heave weight - nie kryje dumy trener Hoły.

Szczegółów samego wydarzenia jeszcze nie zdradza, będąc do tego zobowiązanym przez Grupę Polsat, ale zapowiada organizację transportu dla chętnych na wyjazd do centralnej Polski na pojedynki. - Podhale jedzie na podbój wagi ciężkiej MMA - podsumowuje Wojciech Hoły.

s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
K.12:01, 17 sierpnia 2020
Powodzenia Panowie, Łukasz prywatnie spoko facet, bardzo w porządku, kibicuję!

A młodzi jacy ponapinani :-)))
doNowotarżanin20:24, 14 sierpnia 2020
skromności ??? a gdzie jej niby brak w powyższym artykule ? Niech walczą i niech będzie o nich głośno, Miasto przy okazji zyska trochu promocji w końcu to "Nowotarski klub Sportów Walki". Ze zmęczonym hokejem juz wszyscy nas kojarzą, teraz czas na coś innego
Do anty20:18, 14 sierpnia 2020
jasne że sie nie zarażą...będą walczyć w maskach i na czas trwania gali oddech wstrzymany do odwołania... Pozdrawiam całą ekipę NKSW (pozdrawiam myślących)
anty18:32, 14 sierpnia 2020
I niby podczas walk nie zarażą sie wirusem??? Porażka. W jednych miejscach maski, przyłbyce i odstępy a w innych 0 ograniczeń. Totalna ściema wirusowa. Mam nadzieje, że kiedyś ktoś za to odpowie.
nowotarżanin16:31, 14 sierpnia 2020
trochę skromności Wojtku
Kibic15:11, 14 sierpnia 2020
Mocna Ekipa! Powodzenia
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij