Czwartek, 25 luty 2021, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
20.08.2020, 21:20 | czytano: 2327

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 - ściganie bez zmian, ale bez strefy targowej i bez publiczności

zdj. joyride.pl

"W czwartek 20 sierpnia dostaliśmy informacje o wprowadzeniu tak zwanej czerwonej strefy w powiecie nowotarskim. Wszystko stanęło na głowie, ale impreza odbędzie się, tak jak planowaliśmy 21-23 sierpnia. Nie będzie targów, nie będzie publiczności, ale ścigamy się bez zmian!" - oświadczyli organizatorzy.

Małopolska Joy Ride Festiwal nie został odwołany odwołany.

"Wszyscy chcemy cieszyć się, z kolejnego wspólnego sezonu i bawić się tak dobrze jak to tylko możliwe. Jednak jak zawsze kwestie związane z bezpieczeństwem stanowią dla nas priorytet. W związku z tym chcemy was prosić o przestrzegania omówionych poniżej zasad, a przede wszystkim o wzajemny szacunek. Bawmy się dobrze, ale uważajmy na siebie – najważniejsze jest przecież to, żebyśmy bawili się razem na rowerach przez kilka(dziesiąt) następnych lat!" - apelują organizatorzy.

Przypominają o nowych zasadach:
- impreza będzie odbywać się bez udziału publiczności. Ośrodek Czorsztyn ski zostaje podzielony na pół – połowa przypada na organizacje zawodów, a połowa jest przekazana dla gości i „turystów”. Tak samo wygląda sytuacja z wyciągami – szary wyciąg 4-osobowy przeznaczony jest dla uczestników festiwalu, a zielony, dwuosobowy dla „turystów” i gości hotelowych. Prosimy o respektowanie tej zasady, nie dopasowanie się do panujących warunków będzie groziło dyskwalifikacją.

- pomiary temperatury, ankiety na temat wirusa Covid-19. To nie nasz wymysł, w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy, każdy zawodnik będzie musiał podpisać oświadczenie, w którym poinformuje nas o swoim stanie zdrowia i ewentualnym kontakcie z osobami zarażonymi złośliwym wirusem, a także przejść przez pomiar temperatury.

- zakrywanie ust i nosa. To dotyczy każdego zawodnika, biorącego udział w Festiwalu.

- zwrot wpisowego. Rozumiemy, że plany wielu osób legły właśnie w gruzach – nasze też, ale działamy, by przygotować dla was zawody sportowe bez strefy targowej i publiczności. Rozumiemy, że niektórzy będą oczekiwać zwrotu wpisowego i to szanujemy – wysyłajcie nam prośby na maila: joyride@timedo.pl, gdy tylko uporamy się z zaistniałą sytuacją zaczniemy ogarniać zwroty.

Wydarzeniu patronuje Podhale 24.

mat. prasowy, opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
klon08:56, 24 sierpnia 2020
Dary chyba Ci nie poszło na zawodach.
dary08:34, 21 sierpnia 2020
I tym sposobem przez głupotę i ignorację długo pozostaniemy "czerwonym powiatem". I wkurząjace jest to że organizatorzy tego są spoza powiatu, przyjadą na parę dni i się zwiną a my zostaniemy z problemami
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij