Czwartek, 22 październik 2020, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Zakopane i okolice
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
12°
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
09.09.2020, 16:53 | czytano: 805

Akcja "Wszyscy zyskują" w Kościelisku

22 września odbędzie się kolejna akcja „Wszyscy zyskują”.

Za przekazane z nieruchomości zamieszkałych 2 worków, a z nieruchomości niezamieszkałych i mieszanych 4 worków o pojemności 120 litrów zawierających odpady ze szkła (worek zielony), zgniecione opakowania butelki PET, opakowania wielomateriałowe Tetra Pak, puszki aluminiowe i metalowe (worki żółte) można otrzymać upominek.

Upominki zostaną przyznane wyłącznie osobą, które nie mają zaległości z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Worki z odpadami należy we własnym zakresie dostarczyć do kontenera usytuowanego przy Urzędzie Gminy Kościelisko w Kościelisku, ul. Strzelców Podhalańskich 44, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Projekt realizowany przez gminę Kościelisko w ramach zadania pn. „Edukacja ekologiczna w Gminie Kościelisko” współfinansowany z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w ramach Programu Priorytetowego – edukacja ekologiczna.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij