Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Rabka Zdrój i okolice
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Rain
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 88
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.09.2020, 09:52 | czytano: 466

Muzeum Tatrzańskie zaprasza do udziału w dwóch konkursach o Tytusie Chałubińskim

Fot. Archiwum Muzeum Tatrzańskiego

Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem zaprasza do aktywnego udziału w dwóch ogólnopolskich konkursach: na elektroniczny zielnik pt. „Przyroda wokół mnie” oraz na krótki amatorski film pt.:„Tytus Chałubiński i jego pasje”.

Rok 2020 został w Zakopanem ogłoszony rokiem Dra Chałubińskiego, dlatego muzeum zachęca do poznawania tej ważnej dla miasta i regionu postaci w sposób aktywny poprzez udział w konkursach.

Zielnik można przygotować w 5 kategoriach: na zielnik klasowy, rodzinny, dzieci do lat 11, młodzież w wieku 12-17 lat i dorośli od 18 lat, a film w 3 kategoriach :uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej, uczniowie klas V-VIII szkoły podstawowej, uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Wspólna praca nad zielnikiem czy filmami, może być atrakcyjną formą poznawania Tytusa Chałubińskiego nie tylko na lekcjach biologii czy przyrody ale także geografii, informatyki czy na lekcjach wychowawczych. Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody.

Więcej na www.muzeumtatrzanskie.pl.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij