Środa, 28 październik 2020, Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy
Rabka Zdrój i okolice
Clear
14°
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 2
Clear
13°
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 2
Clear
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Clear
15°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 75
Clouds
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Clear
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.09.2020, 09:44 | czytano: 504

Kredyty pozabankowe - na czym to polega? (art. sponsorowany)

Nie wszystkie wydatki można przewidzieć. Niespodziewana awaria, remont czy choroba, wymagająca kosztownego leczenia - to tylko niektóre z sytuacji, w których potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki. Rozwiązaniem w takich przypadkach może być pożyczka pozabankowa.

1

1. Kredyty pozabankowe – kto może skorzystać?

2. Pożyczki pozabankowe – jakie wybrać?Kredyty pozabankowe – kto może skorzystać?

Awaria, remont, leczenie – w życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, w których szybko potrzebna jest znaczna suma pieniędzy.

W takich przypadkach dobrze sprawdzą się pożyczki pozabankowe online. Kredyty pozabankowe obecnie cieszą dużą popularnością. Nic dziwnego — ich zaletą jest przede wszystkim duża dostępność oraz szybkość załatwiania wszystkich procedur. Co więcej, formalności ograniczone są do minimum, a same pożyczki dostępne są również dla osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, koniecznej do zawarcia umowy kredytowej w banku.

Pożyczki pozabankowe przez internet otrzymać można w prosty sposób. Najczęściej wystarczy wypełnić formularz online, a następnie czekać na jego weryfikację przez obsługę i decyzję kredytową. Często odbywa się ona automatycznie, przez co pieniądze na konto wpłynąć mogą już w kilka chwil.Pożyczki pozabankowe – jakie wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele ofert pożyczek pozabankowych. Różnią się oczywiście warunkami, a także ogólną opłacalnością. Aby wybrać pożyczkę jak najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb, warto na początku przeanalizować własną sytuację finansową. W wielu przypadkach korzystniejszą opcją może być wzięcie pożyczki długoterminowej zamiast tzw. chwilówki. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim dłuższy czas spłaty, (minimum 3 miesiące), co dla wielu pożyczkobiorców może mieć duże znaczenie. Dodatkowo pożyczki długoterminowe mają również zwykle niższe RRSO, co sprawia, że taki rodzaj kredytu jest najczęściej bardziej opłacalny, niż oferty pożyczek krótkoterminowych.

Większość informacji na temat pożyczek dostępnych jest w internecie, bez konieczności odwiedzania placówek instytucji pozabankowych. Nie oznacza to, że wybór odpowiedniej oferty jest łatwy. Przydatne przy wyborze pożyczki mogą być rankingi pożyczek oraz kalkulatory, które pozwalają w łatwy sposób określić swoją zdolność kredytową. Ciekawą opcją jest również skorzystania firm, które dopasowują oferty pożyczek do potrzeb i sytuacji swoich klientów. Skorzystanie z tego typu pośrednictwa jest niezwykle wygodne i wymaga podania jedynie kilku podstawowych i istotnych z punktu pożyczkodawcy informacji.


najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij