Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Jabłonka i okolice
Fog
-0°
Wiatr: 2.196 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 100
Fog
-0°
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 82
Fog
-2°
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
31.10.2020, 16:22 | czytano: 3483

Śmieci nad Dunajcem

Fot. Czytelnik

NOWY TARG. "Przesyłam zdjęcia śmieci na terenach rekreacyjnych nad potokiem Biały Dunajec. Bardzo mnie irytuje, że ludzie nie potrafią po sobie posprzątać" - napisał w e-mailu do redakcji nasz czytelnik.oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
głos14:59, 3 listopada 2020
Szanowni, zdrowo-rozsądkowo myślący .Normalnie myślący człowiek nie narobiłby takiego bałaganu i poszedł dalej ...... . To co dla nas wychowanych w czasach "działania- autorytetów" jest normalne, to dla dzisiejszej młodzieży i dorosłych również; jest nie normalno-normalnie . Działa nowa kultura bytowania "NORMALNI INACZEJ " czyli im większy bałaganiarz tym większe poparcie wśród rówieśników. Moda na bezmyślność, bo tak łatwiej (efekty bezstresowego wychowania). Nauczyciele, wychowawcy, nic sobie też z tego nie robią a na zwrócenie im uwagi; Mówią :"kulturę bycia wynosi się z domu". Artykułują ,że szkoła jest od uczenia ! (pytanie.......czego?), a rodzice od wychowywania, (pytanie ....... jakiego?) , i tak to działa. Pozdrawiam wszystkich szanujących i dbających o dobry wizerunek naszego miasta i gminy N. Targ. Skoro ma rozwijać się turystyka to mamy zobowiązanie wobec turystów i samych siebie; czystość i dbałość o naturę w jej urokach.
K07:23, 1 listopada 2020
Wszędzie śmiecą! Nad rzeką, wzdłuż dróg , lasy wyglądają tragicznie - butelki, folie, opony itd. Może mniej już o tej pandemii, awanturach w rządzie a więcej o ochronie przyrody bo jesteśmy jej częścią!! Dziennikarze, służby odpowiedzialne za ten stan rzeczy (karać tych co zaśmiecają, uczyć kultury zachowania), nauczyciele, urzędnicy, wszyscy, rozglądnijcie się i działajcie, mówcie więcej o ochronie przyrody!!! Trujemy, niszczymy ten świat a to jest nasz dom!!!
ann22:22, 31 października 2020
To jest chyba jakieś zaburzenie psychiczne. Normalny człowiek by nie pomyślał iść gdzieś i syfu narobić.
Szarak20:39, 31 października 2020
Wszędzie się takie matoły znajdą, u nas na osiedlu przy boksie śmietnikowym zawsze jakaś ameba zostawia worki ze śmieciami obok drzwi od boksu, jakim leniem trzeba być że się nawet tych drzwi nie chce otworzyć i wrzucić do pojemnika. To samo od ogródka przed blokiem około 3 metrów jest kosz to nie podejdzie tyle tylko sru do ogródka flaszkę po małpce lub papier po batoniku.
blokowiec20:38, 31 października 2020
Nie tylko nad Dunajcem są śmieci , ale i w innych katach miasta . zakład zieleni odpowiedzialny za porządki w mieście działa tak jak działa , działa na sygnał , a nie zajmuje się porządkami na bieżąco, tak jak to powinno się robić systematycznie ,Jest brudno , a wystarczy zaniedbać porządku w jednym miejscu , to natychmiast tworzy się tam wysypisko .Tak też jest nad Dunajcem .Te śmieci leżą tam od lata .
jam to18:23, 31 października 2020
Nazwać takich świnia to obraza dla świń.
Proste17:17, 31 października 2020
Nie szanuje i nie dba się o naturę, to przyroda mści się na nas
ADHD16:43, 31 października 2020
Łapy bym poprzetrącał. Bezmózgie brudasy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij