Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Jabłonka i okolice
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 54
Clear
10°
Wiatr: 6.192 km/h Wilgotność: 91
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
09.11.2020, 13:01 | czytano: 2055

Srebro dla zawodniczki Jiu Jitsu Podhale

zdj. Jiu Jitsu Podhale

W Jarosławiu zorganizowany został XVI Puchar Polski Combat Aikido. Wzięła w nim udział również reprezentacja sekcji Jiu Jitsu Podhale w mocno jednak okrojonym składzie.

W ramach Pucharu odbyły się walki na zasadach graplingu, Jiu Jitsu oraz karate. O randze Pucharu świadczy fakt, iż przyjeżdżają młodzieżowi zawodnicy Jiu jitsu, BJJ, MMA, Combat Aikido z różnych klubów. Zawodnikom Sekcji Jiu jitsu Podhale udało się zdobyć jeden medal (srebrny).

Julia Stasik w walce o złoty medal uległa bardziej utytułowanej i doświadczonej zawodniczce z Niepołomic. Stasik - używając żargonu sportowego - tanio skóry nie sprzedała, miło zaskakując wszystkich. Nie dała się zdominować rywalce, a wręcz starała się narzucić swój styl walki (wykorzystując warunki fizyczne i siłę) wywierając presję. W pewnym momencie prawie założyła punktowane trzymanie w parterze, jednak ostatecznie sędzia podniósł walkę to stójki. W drugiej część walki to rywalce udało się poprawnie założyć punktowane trzymania w parterze i ostatecznie wygrywając.

Drugi zawodnik Kamil Łukaszczyk walczył z zawodnikami z większym stażem i ostatecznie nie przebił się do sfery medalowej. Niemniej oboje wykazują progres, co bardzo cieszy. Po zawodach zawodnicy wspólnie z rodzicami i trenerem zwiedzili uwzględniając sytuację pandemiczną rynek miasta powiatowego Jarosław, miasta o pięknej i długiej historii.

źródło: Jiu Jitsu Podhale
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij