Sobota, 05 grudzień 2020, Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 66
Clear
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.11.2020, 18:08 | czytano: 4919

Nie żyje Antoni Chlebek

zdj. UG Czarny Dunajec

Zmarł Antoni Chlebek, wieloletni kierownik referatu budownictwa Urzędu Gminy w Czarnym Dunajcu i były wicewójt.

Miał 70 lat. Był poważnie chory. Dwa tygodnie temu w mediach pojawił się apel o osocze dla niego od ozdrowieńców, którzy przeszli COVID-19.

Termin pogrzebu nie został jeszcze podany.

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu tak żegna Zmarłego:

"Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi Antoniego Chlebka. Odszedł wspaniały Człowiek o wielu zaletach umysłu i charakteru, który z niesamowitym zaangażowaniem oddawał się swojej pracy kierownika referatu budownictwa.

Antoni Chlebek pozostanie w naszej pamięci jako niezwykle pogodny i zawsze uśmiechnięty autorytet. Trudno dziś uwierzyć, że jego obecność zmienia się we wspomnienie, jednak pamięć, jaką pozostawił, jest utkana z wątków najwyższej próby, jest pamięcią o człowieku szlachetnym i niezwykle pracowitym.

Cześć jego pamięci!"

oprac. r,s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij