Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Szczawnica i okolice
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
13.12.2020, 13:41 | czytano: 3237

Rób co kochasz, a przy tym wspieraj innych. Team 95 zachęca do pomocy małej Dagmarze

zdj. nadesłane

W minioną niedzielę zorganizowany został "Trip Mikołajkowy dla Dagusi". To pomysł Team95, czyli przyjaciół, których połączyła pasja do motoryzacji.

- Świat Team95 nie kończy się na samochodach, bo też jesteśmy ludźmi i jeśli mamy okazję, to potrafimy zmobilizować wszystkie siły, by pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują - wyjaśniają założyciele grupy. Tym razem wybór padł na Dagmarę Dawiec.

Dziewczynka ma 3 lata. W czerwcu zdiagnozowano u niej złośliwego guza pogranicza czaszkowo- szyjnego (z przerzutami do płuc). Guz spowodował u niej czterokończynowe porażenie. Leczenie jest bardzo kosztowne i czasochłonne.


- Od zawsze kochamy samochody i uwielbiamy je przerabiać, dlatego stwierdziliśmy: "czemu nie poznać więcej pozytywnie zakręconych ludzi w naszych okolicach"? Od pomysłu przeszliśmy do czynów i założyliśmy stronę, dzięki której udało się zrealizować postanowienie i poznać masę wartościowy i uzdolnionych osób dzięki którym okoliczna scena samochodowa zaczęła tętnic życiem - mówi przedstawiciel Team 95. I dodaje: - Tak od słowa do słowa zainicjowaliśmy tzw Trip Mikołajkowy, gdzie cała akcja polegała na przejeździe samochodami wraz z klubowiczami i zebranie darowizny do puszki w zamian za podpis na naszej grupowej bluzie, którą podarowaliśmy małej, a dochód z całej akcji zostanie przekazany na leczenie tej małej wojowniczki. Jako grupa młodych i ambitnych osób jesteśmy przekonani, że dobro wraca, a pomaganie bliźnim to nasz obowiązek.


Podczas tej jednej akcji zebrano ok. 3,8 tys zł - zarówno w złotówkach, jak i euro.

To jednak nie koniec. Utworzona została licytacja. Zebrane środki dadzą szanse na dalsze leczenie dziecka w Polsce, jak i za granicą oraz na rehabilitacje, której bardzo malutka - potrzebuje. Akcja prowadzona jest na FB pod adresem Podaruj mi zdrowie- Dagmara Dawiec.


Na zdjęciu powyżej - "zwycięzca konkursu na najbardziej ozdobiony samochód''.
.
opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij