Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 22.536 km/h Wilgotność: 39
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 3.816 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
05.03.2021, 21:00 | czytano: 1964

Meczu nie będzie, ale...

Niestety życie zweryfikowało plany stowarzyszenia Winter Classic i noworoczny mecz charytatywny, po kilkukrotnych zmianach terminu został właśnie definitywnie odwołany. Jednak towarzystwo nie składa broni i zapał do pomocy realizuje z powodzeniem w nowej formie. Wszystko dla małej Lilianki.

Odbyły się już dwa spotkania online w formie charytatywnych steramów dla Lilianki - nowy format bardzo ciepło przyjęli widzowie. Do tej pory udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych, a finałem akcji będzie ostatni, trzeci live stream świąteczny, który odbędzie się w Wielkanocny Poniedziałek, czyli 5 kwietnia 2021 roku.

Cały czas trwają licytacje na stronie www.aukcje.podhale24.pl. Miały się one zakończyć 7 marca br., ale zostały właśnie przedłużone do 5 kwietnia br. do godziny 20:30 tak, by kończyły się podczas planowanego spotkania online. Wtedy właśnie odbędzie się finał całej akcji z mnóstwem atrakcji dla widzów, więc warto śledzić fanpage Winter Classic na fb.

Co do licytacji to panowie z Winter Classic również szykują wielką niespodziankę, o której niebawem usłyszycie.

Dostępne są ciągle cegiełki, które kupować można online na stronie www.JarmarkPodhalanski.pl. Cały dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na pomoc Liliance, a na tych, którzy zdecydują się na pomoc w tej formie czekają niespodzianki - przekonali się już o tym fani Winter Classic odbierając podarunki od chłopaków.

Dla przypomnienia, w galerii poniżej zdjęcia z ubiegłorocznej edycji meczu.

oprac. wo/ fot. M. Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij