Poniedziałek, 21 czerwiec 2021, Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Zakopane i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
25°
Wiatr: 3.276 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
26°
Wiatr: 7.596 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
26°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.272 km/h Wilgotność: 73 %
Rain
24°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 75 %
10.06.2021, 15:51 | czytano: 1702

Szpital w Nowym Targu doceniony za leczenie bólu

Arch. Podhale24.pl

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu uzyskał certyfikat "Szpital bez bólu".

- Jest to potwierdzenie wprowadzenia najwyższych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego - informuje placówka. - Nasza kadra lekarska i pielęgniarska dzięki doświadczeniu oraz regularnym szkoleniom wypełniła wszystkie kryteria wyszczególnione w regulaminie programu.

Certyfikaty „Szpital bez bólu” są przyznawane od 2010 r. przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne, które zainicjowały program polegający na wprowadzeniu na oddziały pooperacyjne i zabiegowe standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego.

Źródło: PSzS, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
milemari15:43, 12 czerwca 2021
a ja czekam na konkurs, w którym oceniać się będzie traktowanie pacjenta przez lekarzy SOR. wtedy nowotarski szpital będzie niechlubnym miejscu w kategorii najgorsze traktowanie pacjenta ..
Ola01:34, 11 czerwca 2021
tak długo czekali na przyjęcie , że przestało boleć...:)
Agata20:52, 10 czerwca 2021
Chciałabym z ciekawości zapytać kiedy kadra szkoliła się w tym kierunku i kiedy ten program został wcielony w życie???
3 miesiące temu byłam operowana. To co tam przeszłam nie chciałabym powtórzyć nigdy w swoim życiu!!! Przez całą noc nie doprosiłam się o podanie leku, który uśmierzyłby ból! Podali mi paracetamol i pyralginę! Nie zmrużyłam oka i nawet personel szpitala,który prywatnie dzwonił o wsparcie dla mnie nic nie zadziałał! Wstyd i hańba! Wstyd dla szpitala i wstyd dla oblsoby, która miała odwagę napisać taki kłamliwy artykuł!KPINA Z PACJENTÓW! Nie mówiąc już o opiece pielęgniarskiej,bo to już woła o pomstę do nieba! Zamiast zająć się pacjentem wolą prześcielać łóżko 4 razy w ciągu 10 minut tylko po to,żeby zadowolić lekarzy na obchodzie!!!!
fred19:24, 10 czerwca 2021
Szpital bez bólu na samą myśl wszystko boli jak trzeba tam jechac,a co do obsługi pacjenta to z konać idzie.
Krzych17:45, 10 czerwca 2021
A kiedy nagroda za najlepszą pielęgniarską obsługę pacjenta? Byłem 2 razy w ostatnim półroczu na operacjach na chirurgii i te kobiety to na rękach nosić. Takich Stachów co chcieliby żeby im gazety czytać było paru, ale takim wiadomo nie dogodzi.
Stachu16:03, 10 czerwca 2021
A kiedy nagroda za najgorszą pielęgniarską obsługę pacjenta?? Bo nie mogę się doczekać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij