Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Rabka Zdrój
Snow
Wiatr: 17.28 km/h Wilgotność: 86 %
Snow
Wiatr: 18.828 km/h Wilgotność: 83 %
Snow
Wiatr: 17.532 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 20.7 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
-0°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
16 %
Nowy Targ
20 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Koronawirus
115
Zakażonych
2
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
77
38
Zgonów
2
0
Na kwarantannie
1239
508
Wykonanych testów
340
170
07.09.2021, 13:24 | czytano: 1448

Zabawa, rywalizacja, relaks i dużo radości, czyli zabawa z Winter Classic (zdjęcia)

NOWY TARG. Sportowe zakończenie lata z Winter Classic przeszło do historii. - To wszytko przerosło nasze oczekiwania - komentuje w imieniu organizatorów Maciej Leski. - Dopisała pogoda, dopisali goście, dopisali kibice - dodaje.

zdj. Krzysztof Garbacz
Jednym z głównych elementów programu był plażowy turniej piłki siatkowej. - Poziom sportowy turnieju stał na wysokim poziomie. W kategorii mężczyzn zwyciężył duet Ćwiertnia - Wiśniewski, a w kategorii kobiet Szymańska - Nowak. Stoczono zacięte pojedynki finałowe. Cała impreza zakończyła się także sukcesem finansowym. Przypomnę, że zbieraliśmy pieniądze na rehabilitacje 11-letniej Kai. Na razie jeszcze nie kończymy zbiórki, bo w najbliższą sobotę czeka nas swoista dogrywka, czyli Rodzinny Piknik Dekarski w Rancho Lot przy ul. Lotników w Nowym Targu. To będzie z kolei "zakończenie lata z Budmatem" - przypomina Leski.

Sportowymi elementami wydarzenia, które odbywało się w Parku Miejskim i okolicach Miejskiej Hali Lodowej były zmagania kolarzy oraz turniej darta.

O zabawę dla całych rodzin zadbało Stowarzyszenie Dużych Rodzin Trzy Plus. - Niewątpliwą atrakcję była wizyta naszych znakomitych pięściarzy - Kamila Szeremeta i Krzysztofa Diablo Włodarczyka, z którymi fani robili sobie zdjęcia, rozmawiali, dostawali autografy, koszulki. Wielki szacunek dla chłopaków, że poświęcili swój czas treningowy w Zakopanem i przyjechali do nas. Wrzucili także coś do puszki dla Kai. Duże podziękowania także dla naszych partnerów, bez których impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy zawodnikom, kibicom, gościom i zapraszamy w sobotę na piknik dekarski - podsumowuje Maciej Leski.

s/ zdj. Krzysztof Garbacz
Reklama
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas