Środa, 20 października 2021, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 9.504 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
11°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
11°
Wiatr: 8.244 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
11°
Wiatr: 7.38 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
12°
Wiatr: 13.608 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
10°
Wiatr: 15.624 km/h Wilgotność: 74 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
23.09.2021, 21:00 | czytano: 356

XXII Konkurs Fotograficzny "Tatrzańska Jesień 2021"

Fot. Aleksandra Pstrągowska

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Tatrzańska Jesień 2021”. Czas zaplanować górską wyprawę z aparatem w dłoniach i podjąć fotograficzne wyzwanie – zatrzymać perfekcyjną chwilę i odkryć własny, indywidualny punkt widzenia na otaczające piękno jesiennych Tatr.

Celem XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień 2021” jest prezentacja piękna gór, tatrzańskich wiosek i ich osobliwych walorów krajobrazowych nie tylko w sezonach zimowym i letnim, kiedy przyciągają one największą ilość gości, ale także w innych okresach.

Przedsięwzięcie kierowane jest zarówno do profesjonalistów jak i amatorów z kraju i z zagranicy. W konkursie obowiązują dwie kategorie wiekowe: młodzież oraz dorośli. Nadesłane fotografie oceni Jury zwracając szczególną uwagę na zgodność tematyczną, sposób kadrowania, balans kolorów, metodę ujęcia tematu oraz pomysłowość ujęć. Prace nie spełniające wymagań Regulaminu nie będą brane pod uwagę.

XXII edycja przedsięwzięci to szczególna okazja do ukazania swojego zamiłowania do gór, a także zachęta to zadumy nad otaczającym nas światem. Niespotykane wcześniej ujęcia pozwolą na chwilę refleksji nad szczególną istotą tatrzańskiego pejzażu, zwracając uwagę na wartość dziedzictwa przyrodniczego Podhala.


Prace należy przesyłać na adres:

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24
34 – 500 Zakopane.

Więcej: TUTAJ

oprac. r/ Organizatorzy
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas