Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama
Rabka Zdrój
Clouds
15°
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 53 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.868 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
14°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 82 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
01.12.2021, 15:35 | czytano: 805

Uczelnia oczami dziecka – konkurs plastyczny

Centrum Współpracy i Jakości PPUZ w Nowym Targu zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 14 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Uczelnia oczami dziecka”.

– Chcemy się dowiedzieć jak dzieci – być może w przyszłości studenci PPUZ, wyobrażają sobie naszą uczelnię. Mury szkoły czy przedszkola już znają, ale czy wiedzą, że w ich regionie jest uczelnia wyższa? A może znają PPUZ z opowieści rodziców lub starszego rodzeństwa? Jesteśmy ciekawi, co wyjdzie z połączenia tej wiedzy i ich talentu plastycznego – mówią Dominika Stalmach i Gabryjela Maciasz z Centrum Współpracy i Jakości.

Na prace plastyczne przedstawiające Uczelnię oczami dziecka w dowolnej technice - organizatorzy czekają do 20 grudnia br. Potem zostaną one ocenione przez Jury. 12 najciekawszych prac zostanie opublikowanych w formie kalendarza na rok 2022 - promującego Uczelnię. Laureatom wręczone zostaną również dwudniowe karnety na narty do Ośrodka Narciarskiego „Kotelnica Białczańska”. Przewidziano również wyróżnienia.

– Jako Uczelnia chcielibyśmy utrwalać w świadomości dzieci potrzebę kształcenia oraz zachęcić młodzież do podejmowania w przyszłości nauki na uczelniach wyższych, w tym w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu – dodaje prorektor ds. współpracy i projektów, dr Bianka Godlewska-Dzioboń.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie uczelni: www.ppuz.edu.pl oraz w Regulaminie konkursu.

Konkurs został objęty patronatem JM Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej, dra hab. Roberta W. Włodarczyka, prof. uczelni. Partnerem konkursu jest Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.

opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas