Sobota, 28 maja
Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 7.128 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
Wiatr: 7.956 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
28 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
06.01.2022, 12:26 | czytano: 5347

Lodowisko otwarte

Za budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Niedzicy otwarto gminne lodowisko. Kosztowało prawie pół miliona złotych. Inwestycja zrealizowana była dzięki środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Fot. Urząd Gminy Łapsze Niżne
Oficjalne otwarcie uroczystą przemową rozpoczął wójt Gminy Łapsze Niżne Jakub Jamróz. Wójt powitał licznych gości, wśród których byli m.in wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka i poseł Anna Paluch. Obecni goście przecięciem wstęgi otwarli nowo wybudowany obiekt.



Lodowisko jak i sprzęt zlokalizowany w wypożyczalni przy obiekcie są bezpłatnie udostępniane wszystkim chętnym codzienne w godz. od 10:00 do 21:00



r/ źródło: Urząd Gminy Łapsze Niżne
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
były uczeń09:40, 31 stycznia 2022
jest jak jest! Powiadasz gmina uśpiła czujność radnej he he... ciekawe jak na długo? Radna ma dusze wojownika i na jej wystąpienia czy zadawane pytania trzeba być przygotowany .Niedzica nie miała takiego radnego i długo mieć go nie będzie! Nie głosowałem na p. Janinę ale to był błąd z mojej strony czego do dzisiaj żałuje. Przepraszam.
jest jak jest!12:50, 24 stycznia 2022
No no! A już myślałem że gmina uśpiła czujność radnej a jednak nie tak do końca! Mieszkaniec co Kuba może Jej zaprezentować jakie możliwości to chyba przecie jej wychowanek!!! Oć######ś jesteś z Niedzicy i nie wiesz o tym? Tych ludzi nie jest w stanie nikt niczego już nauczyć!
obywatel gminy09:52, 19 stycznia 2022
Ciekawe jak długo będzie to lodowisko? Kiedy nastąpi likwidacja? Panowie mądrości nie da się nauczyć kultury też albo się ją ma albo nie! Przy otwieraniu inwestycji nie ma radnych przy zamykaniu są wszyscy ! Jeśli radni nie chcą przyznać swoje nieudolności, porażki no to wszystko jasne. No to te dwa brylanty gminne otwierają rzecz jasna! Nie ma to znaczenia w jakim stopniu się do tej czy innej inwestycji przyczynili. Tak to już jest w tej gminie niestety !
taka jest prawda10:48, 17 stycznia 2022
Co ten wieloletni radny zrobił dla Niedzicy ? Niech wójt jasno publicznie powie na sesji co takiego wielkiego powstało w Niedzicy przez 7 lat Jego kadencji? Tylko bez ściemy bez kitu czy lania wody! Niewiele pomimo tego mieszkańcy wybierają te gminne pijawki.... finansowane jednak z pieniędzy
podatnika! Pożyjemy zobaczymy co wyniknie z tego całego pi........a w tej radzie czy gminie????? Niesprawiedliwość społeczna w gminie trwa dalej i dalej!!!!!
ja nie mogę !14:28, 16 stycznia 2022
Przewodniczący rady Majerczak przecina wstęgę a zatem otwiera lodowisko! RADNY Niedzicy który głosuje zawsze z wolą WÓJTA czyli zawsze na NIE!! Za jakimikolwiek inwestycją w Niedzicy to porażka wizerunku tego urzędu ! Spisoiki skala Waszych kłamstw nie trzyma się już nawet kupy! Kiedy Wy wreszcie coś zrozumiecie?
obcy10:51, 14 stycznia 2022
ciekawe gdzie to wszystko nabył ?
mieszkaniec08:27, 12 stycznia 2022
Obawiam się jednak że radna zatraci przekonanie o zdolnościach
honorowanych wójta wraz z kolejnymi Jego działaniami. Przez 7 lat wójt starał się zaprezentować radnej swoje możliwości intelektualne , moralne , posiadaną wiedzę i kompetencje. Dla obrony przyjął postawę ignoranta i aroganta. Byłem obecny na otwarciu i w pewnym momencie zrozumiałem że wójt mógł zostać wizerunkowym bankrutem !!! Na szczęście jednak kultura , honor , wykształcenie naszej radnej kolejny raz pokazały tyko Jej klasę w tej zagubionej radzie .....
na kredyt chyba18:28, 7 stycznia 2022
Spisoki jedne! mieliście porządnego wójta i gospodarnego i nowości wprowadzającego do gminy , toście szukali obcego spoza środowiska , bo wam swój nie pasował i wygłosowaliście nowego . Ten na gotowe przyszedł i już nic nie musiał robić , tylko o sobie i rodzinie myśleć i zatrudniać na nowe etaty. Teraz także wam nie jest z nim po drodze . Kiedy wam spisoki będzie wreszcie dobrze ???Może ktoś się rzeczowo wypowie?
i co ??????17:17, 7 stycznia 2022
Budowniczowie lodowiska jeden narcyz a drugi samochwała a gdzie reszta tych ...w gminnych nie dojechali ?
Nikt21:53, 6 stycznia 2022
Na układy i znajomości nie ma rady.. w szkole w Niedzicy rodzinka wójta już etaty ma
no a jagze16:38, 6 stycznia 2022
A może być inaczej. Rodzina żony wójta już znalazła zatrudnienie. Co w tym dziwnego nepotyzm w tej gminie ma się świetnie i to nie od dziś. Ciekawa sprawa... czy jest jeszcze ktoś z rodziny kto nie ma zatrudnienia na terenie tej gminy? A miało być tak transparentnie a jak jest to widać , słychać i czuć!!!
lodołamacz16:18, 6 stycznia 2022
Za taką kasę(mrozi krew w żyłach a wodę na pewno) to pewnie w lipcu też będzie se można na łyżwa pojeżdzić.Ale fajnie że jest.@avivant.Ja konserwy.
Mieszkaniev16:08, 6 stycznia 2022
Teściowa brata żony wójta już nie pracuje na świetlicy to Może teraz będzie łyżwy wypożyczała? Chyba że ktoś z bliższej rodziny nie ma zajęcia aaa to już ma ????
Adi15:19, 6 stycznia 2022
No to ciekawe kto tam znajdzie prace czyżby ktoś z rodziny wójta no nie nie wierze????????
Ja14:56, 6 stycznia 2022
W końcu coś dobrego dla mieszkańców a nie jak zwykle dla turystów!!
żal serce ściska13:15, 6 stycznia 2022
Coś wreszcie dla rekreacji wójt pierwszy raz zrobił! Od czasów wójta Dziubana ,który przynajmniej młodzież dal pokopać w piłkę w turniejach polsko - słowackich to w tej gminie nic się dobrego w sporcie i rekreacji nie działo .Włącznie z LZS -em i szkołami wszyscy zasnęli twardym snem zimowym .
Magda13:06, 6 stycznia 2022
pól miliona złotych, a za 2 miesiące wszystko pójdzie z woda,szkoda pieniędzy.
avivat12:53, 6 stycznia 2022
Ja pierniczę! Nawet lodowisko "otwiera" pani Paluch! Nie otwieram dzisiaj lodówki, bo a nuż z niej wyskoczy!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas