Pokaz sprawności i siły (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 04 lutego
Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Gilberta
Szczawnica
Snow
-1°
Wiatr: 23.04 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-2°
Wiatr: 25.776 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-0°
Wiatr: 24.516 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 26.208 km/h Wilgotność: 97 %
Snow
Wiatr: 13.68 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-2°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 99 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
08.08.2022, 22:35 | czytano: 3124

Pokaz sprawności i siły (zdjęcia)

W rabczańskim amfiteatrze rozegrane zostały międzynarodowe zawody Street Workout Caliathletics Highlander Cup. Była to trzecia edycja imprezy dla zawodników uprawiających tą niezwykle widowiskową dyscyplinę, polegające na sprawności i sile w odniesieniu do własnej masy ciała.

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
Podczas sobotnich zawodów wystąpiło 30 zawodników z 14 państw. Po raz pierwszy w zmaganiach uczestniczyły również kobiety. Zawody miały bardzo mocną obsadę. Oprócz najlepszych polskich zawodników, wzięli w nich udział reprezentanci: Bułgarii, Maroka, Boliwii, Francji, Słowacji, Hiszpani, Włoch, Węgier, Izraela, Belgii, Austrii, Wietnamu oraz Niemiec.

Zwycięzcą podobnie jak przed rokiem został Bułgar, aktualny Mistrz Świata - Daniel Hristov. Drugie miejsce zajął jego rodak Radoslav Radev, a trzecie Karol Siwek z Polski. W rywalizacji kobiet wygrała aktualna Mistrzyni Świata Cveti Staneva z Bułgarii, drugie miejsce zajęła Karolina Vitekova ze Słowacji, a trzecie Lea Depagneux z Francji. Organizatorzy podkreślają, że w odniesieniu do poziomu sportowego, był on nawet trzykrotnie wyższy niż w roku ubiegłym i to nie tylko za sprawą obecności topowych zawodników z zagranicy, ale również za sprawą świetnego przygotowania polskich zawodników. A zwycięzca zawodów Daniel Hristov w rundzie finałowej dał występ, po którym nie było wątpliwości kto jest najlepszy i który długo jeszcze pozostanie w pamięci. Impreza odbyła się dzięki współpracy Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju i Centrum Kultury, Sportu i Promocji, oraz wsparciu lokalnych Partnerów oraz firmy Caliathletics.

Źródło: UM Rabka-Zdrój
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas