Biblioteczny Dzień Kobiet - podhale24.pl
Niedziela, 03 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Jabłonka
Clouds
-10°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
-9°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
-10°
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
-8°
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
-9°
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-11°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
36 %
Zakopane
34 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
10.03.2023, 13:40 | czytano: 1041

Biblioteczny Dzień Kobiet

W Ostrowsku, w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu zorganizowano spotkanie autorskie, którego gościem była Krystyna Mirek, autorka ponad 40-stu książek skierowanych do kobiet.

zdj. nadesłane
zdj. nadesłane
Gminna Biblioteka Publiczna świętowała ze swoimi czytelniczkami obchody Dnia Kobiet. Z tej okazji biblioteka zaprosiła autorkę książek, piszącą głównie utwory o tematyce obyczajowej. Pisarka w trakcie swoich opowieści przekonywała zgromadzonych, że w poszukiwaniu życiowej mądrości należy sięgać po różnego rodzaju literaturę. Krystyna Mirek mocno osadza swoje utwory w realiach życia. Warto wspomnieć, iż ich fabuła nie stroni od problemów, ale ostateczne rozstrzygnięcia niosą pozytywne przesłania. Za każdym razem autorka zachęca kobiety, by się nie poddawały wobec trudności losu, ale by walczyły o miłość, rodzinę, a przede wszystkim o swoje marzenia.

Biblioteczny wieczór był przepełniony ciepłą atmosferą, życzliwymi rozmowami oraz naturalnym i pokrzepiającym uśmiechem, tak bardzo potrzebnym w dzisiejszych czasach. Nadspodziewanym był również miły akcent, którym zaskoczył uczestniczki spotkania Pan Sołtys Zbigniew Żegleń, wręczając pachnące kwiaty. Każda z pań otrzymała prezent od biblioteki - słodkości wraz z sentencją naszego specjalnego gościa, będącą jednocześnie życzeniami: ,,Młodość, uroda to jeszcze nie wszystko. KOBIETA, żeby zbudować trwały związek, musi być przede wszystkim MĄDRA".

mat. nadesłany
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas