Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Jabłonka
Clouds
16°
Wiatr: 1.188 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
17°
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
17°
Wiatr: 1.296 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
17°
Wiatr: 1.08 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
50 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Koronawirus
16
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
12
4
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
36
14
13.10.2013, 12:52 | czytano: 3408

Cudowne gole

Hokeiści "Podhala" odnieśli dwa pewne zwycięstwa z JKH Jastrzębie w ramach rozgrywek o mistrzostwo Polski juniorów. Gospodarzom w sobotnim meczu nie pomógł nawet Zabolotny, który stał między słupkami bramki przez dwie tercje. Górale zaaplikowali jemu i jego zmiennikowi dziesięć goli.

- To była najsłabsza drużyna, z którą dotychczas się potykaliśmy – twierdzi trener Podhala, Ryszard Kaczmarczyk. – O sobotnim meczu można tylko tyle powiedzieć, że zdobyliśmy kilka ładnych, widowiskowych bramek. Špirko dwa razy trafił w okienko, a trzeci raz krążek po cudownym zagraniu umieścił w pustej bramce. Również bramki autorstwa Pustułki były okrasą pojedynku. Pięknie dołożył kij do strzału Szala i krążek również zerwał „pajęczynę” z bramki gospodarzy, a drugie trafienie zaliczył po ładnej wymianie krążka i uderzeniu z pierwszego. Za to straciliśmy drugiego gola w kuriozalnych okolicznościach. Rzadko takie bramki się ogląda. Otóż sędzia sygnalizował karę dla przeciwnika. Nasz zawodnik podawał krążek do obrońcy i… wpadł do bramki.
Nazajutrz „Szarotki” po raz pierwszy w tym sezonie zagrały na trzy formacje i wydawało się, że gospodarze będą jeszcze łatwiejszym kąskiem. Tymczasem mieli ogromnie problemy z pokonaniem Kopycińskiego. Oddali na jego bramkę aż 47 strzałów, ale tylko czterech nie zdołał zatrzymać.

JKH GKS Jastrzębie – MMKS Podhale Nowy Targ 2:10 (1:3, 0:4, 1:3) i 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Bramki dla Podhala: Špirko 4, Pustułka 2, Stypuła, Szuba, Grebla, Czajka (I mecz); Špirko, Pustułka, Słota, Stypuła (II mecz).
MMKS Podhale: B. Kapica ( w drugim meczu Sułkowski) – Szal, Szuba, Pustułka, Stypuła, Gołębiowski – Banaś, Grebla, Czajka, Špirko, Janowiec – Słota, Piksa, Dudzik. Trener Ryszard Kaczmarczyk. Ponadto w drugim meczu zagrali: Dębowski, Sulka i Siuta.

Stefan Leśniowski

Zobacz więcej na

Reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Zamknij