Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
15°
Wiatr: 3.816 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
16°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
14°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 81 %
03.06.2014, 22:00 | czytano: 816

Tatry Football Cup - gramy z sercem!

W dniach 19-20 lipca zostanie rozegrana druga edycja piłkarskiego turnieju TATRY FOOTBALL CUP. Organizatorem imprezy jest Grzegorz Hajnos przy współpracy Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

W tym roku turniej rozgrywany będzie w czterech różnych kategoriach: mężczyźni open, kobiety open, młodzież u-16 oraz STREET SOCCER- piłka uliczna.

Turniej rozgrywany będzie na wszystkich orlikach w Nowym Targu, a także w Ludźmierzu, Waksmundzie i Łopusznej, dlatego możliwe jest rozegranie go w tak krótkim czasie. Ważną zmianą w porównaniu z pierwszą edycją jest to, że nikt nie odpada po etapie grupowym. Każda drużyna gra w drugim dniu, tylko w zależności od miejsca jakie zajmie w grupie w takim przedziale drużyn znajdzie się w drugim etapie rozgrywek.

Pula nagród finansowych w turnieju wynosi 4500zł. Ciekawostką jest, iż w każdej kategorii wybrana zostanie drużyna która będzie grała najpiękniejszy futbol.

W drugim dniu imprezy na nowotarskim Rynku odbędzie się piknik rodzinny, na którym pojawią się Tomasz Frankowski, Mirosław Szymkowiak, Krzysztof Golonka- mistrz świata w trikach piłkarskich. Więcej informacji, regulamin oraz rejestracja do rozgrywek na stronie www.turniejowo.com. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

oranizator
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij