Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
14°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
16°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
12°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 88 %
17.06.2014, 22:39 | czytano: 1566

Duża impreza piłkarska na Podhalu

W dniach 19-20 lipca zostanie rozegrana druga edycja piłkarskiego turnieju TATRY FOOTBALL CUP.

W tym roku turniej odbywać się będzie w czterech różnych kategoriach: mężczyźni open, kobiety open, młodzież u-16 oraz STREET SOCCER- piłka uliczna. Mecze rozgrywane będą na wszystkich orlikach w Nowym Targu, a także w Ludźmierzu, Waksmundzie i Łopusznej. Nikt nie odpada po etapie grupowym. Wszystkie drużyny zagrają w drugim dniu, tylko w zależności od miejsca jakie zajmą w grupie w takim przedziale drużyn znajdą się w kolejnym etapie rozgrywek.

Pula nagród finansowych w turnieju wynosi 4500zł. Ciekawostką jest, iż w każdej kategorii wybrana zostanie drużyna grająca najpiękniejszy futbol. W drugim dniu imprezy na nowotarskim Rynku odbędzie się piłkarski piknik rodzinny, podczas którego dzieci i młodzież czeka wiele piłkarskich konkursów, a także wiele atrakcji takich jak obecność gwiazd futbolu Tomasza Frankowskiego, Mirosława Szymkowiaka, a także Krzysztofa Golonki- mistrza świata w trikach piłkarskich.

Więcej informacji, regulamin oraz rejestracja do rozgrywek na stronie www.turniejowo.com.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij