Czwartek, 16 lipiec 2020, Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Zakopane i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.07.2009, 22:40 | czytano: 684

VII Rajd Rowerowy "W jeden dzień dookoła Tatr"

W sobotę 4 lipca br. z trasą wokół Tatr zmierzą się uczestnicy VII Rajdu Rowerowego Kurierów Tatrzańskich. - Do pokonania mamy dystans 210 km - przypomina Narcyz Sadłoń. Jeden z najlepszych - Wojciech Wasilewski - ukończył Rajd w 6 godzin. W tym roku też startuje.

- Zbiórka o 7.30 w Kościelisku, ruszamy o godzinie 8.00 - dodaje organizator Rajdu. - Metą zamykamy o 19.00, ale to nie znaczy, że kogoś zostawimy na trasie - uspokaja Narcyz Sadłoń.

Rajd Szlakami Kurierów Tatrzańskich organizuje N-adventure, Towarzystwo Oświatowe im. Św. Jana Kantego w Kościelisku, Grupa Apostolska w Kościelisku oraz Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Oddział Zakopane.

Więcej informacji na stronie: www.tatryrajd.pl

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij