Trasa przejazdu w Rabce poprowadzona została w Parku Zdrojowym. Długość trasy/pętli wynosiła ok. 6 km i prowadziła przez park, ponad Poniczanką do ścieżki edukacyjnej stworzonej przez Lasy Państwowe.
W kategorii Masters III (Mężczyźni) zwyciężył Waldemar Banasiński (Kompania Piwowarska Wsół Sport Kielce) przed Józefem Rabskim i Andrzejem Jabłońskim z KS Luboń Skomielna Biała. Czwarty był Franciszek Grobarczyk UKS Podwilk, a piąty Remigiusz Zachara z KCP Górskie Orły Asepta Kenda Nowy Targ.
Pozostałe kategoria - pierwszych pięć miejsc:
Masters II (Mężczyźni)
1. Marek Paściak Grupa Kolarska Gliwice
2. Krzysztof Podolski RMF-FM PEPSI MAX
3. Witold Trojak - niezrzeszony Tarnów
4. Jacek Syska - niezrzeszony Nowy Targ
5. Wojciech Muś - Rybnik
Masters I (Mężczyźni)
1. Domnik Oględziński Bikeholicy
2. Daniel Mazur - niezrzeszony Bochnia
3. Przemysław Michalec GOOD Team Andrychów
4. Wojciech Szustak - niezrzeszony Tarnów
5. Piotr Szafraniec - GOOD Team Andrychów
Elita (Mężczyźni)
1. Dariusz Batek MTB SILESIA Rybnik
2. Bogdan Czarnota KK Kross Racing Team
3. Albert Głowa KCP Górskie Orły Asepta Kenda Nowy Targ
4. Bartosz Janowski - niezrzeszony Kraków
5. Mateusz Zoń KK Kross Racing Team
Orlik (Mężczyźni)
1. Szymon Kotowski Warszawski Klub Kolarski
2. Szymon Biel UKS Sokół Kęty
3. Paweł Bartkowiak MTB SILESIA Rybnik
4. Piotr Skarżyński Warszawski Klub Kolarski
5. Tomasz Dygacz MTB SILESIA Rybnik
Junior (Mężczyźni)
1. Michał Sądel LUKS Dobra Jarecki Team
2. Karol Michalski WKK Warszawa
3. Daniel Paleta UKS Sokół Kęty
4. Tomasz Mach UKS Podwilk
5. Maciej Furczyk START Bielsko E-ROWER
Junior Młodszy (Mężczyźni)
1. Bartłomiej Wawak JBG-2 Professional MTB Team
2. Beniamin Demkowski UKS Sokół Zator
3. Arkadiusz Żabiński UKS Sokół Zator
4. Dominik Czerniawski UKS Podwilk
5. Marek Rechemtiuk UKS Sokół Zator
Młodzik (Mężczyźni)
1. Sylwester Seweryn UKS Sokół Kęty
2. Andrzej Sądel LUKS Dobra Jarecki Team
3. Jakub Zamroźniak UKS Podwilk
4. Szczepan Gizicki LUKS Dobra Jarecki Team
5. Adrian Siarka UKS Podwilk
Chłopcy 11-12 lat (Mężczyźni)
1. Szymon Domalik UKS Podwilk
2. Patryk Chorąży ULKS Sprint VALVEX Jordanów
3. Bartosz Dziadkowiec KS Luboń Skomielna Biała
4. Krystian Wójs UKS Zawojak Zawoja
5. Bartłomiej Muś MTB SILESIA Rybnik
Chłopcy 9-10 lat (Mężczyźni)
1. Jarosław Żur KS Luboń Skomielna Biała
2. Radoław Jurzak Chabówka
3. Karol Skiba - niezrzeszony Jastrzębie Zdrój
4. Daniel Burtan - niezrzeszony Krzeczów
5. Adam Oliwa UKS Plon Krzywaczka
Chłopcy 7-8 lat (Mężczyźni)
1. Łukasz Marszałek - niezrzeszony Krzeczów
2. Adam Pędzimąż KS Luboń Skomielna Biała
3. Sebiastian Sukiennik KS Luboń Skomielna Biała
4. Jarosław Hanusiak - niezrzeszony Krzeczów
5. Mikołaj Bednarczyk - niezrzeszony Rabka Zdrój
Chłopcy do 6 lat (Mężczyźni)
1. Kacper Karpierz Niezrzeszony Krzeczów
2. Damian Pawlak - niezrzeszony Pcim
3. Mateusz Szyszka - niezrzeszony Spytkowice
4. Oskar Mordarski - niezrzeszony Nowy Targ
5. Piotr Gil - niezrzeszony Wysoka
Juniorka + Kobiety Open (Kobiety)
1. Katarzyna Solus DEK Meble Cyclo Korona Kielce
2. Weronika Rybarczyk UKS Trójka Jarocin
3. Debora Jaworska KCP Górskie Orły Asepta Kenda Nowy Targ
4. Katarzyna Szczurek KKCiM Smok Kraków
5. Anna Plichta UKS Sokół Kęty
Juniorka Młodsza (Kobiety)
1. Sabina Zamroźniak UKS Podwilk
2. Alicja Pyrgies UKS Podwilk
3. Małgorzata Skalniak Krynica MTB LORA Team
Młodziczka (Kobiety)
1. Elżbieta Figura GK Zagłębie Sosnowiec
2. Monika Rapacz UKS Podwilk
3. Agnieszka Ceremon KS Luboń Skomielna Biała
4. Agnieszka Bal KS Luboń Skomielna Biała
5. Klaudia Demkowska UKS Sokół Zator
Dziewczęta 11-12 lat (Kobiety)
1. Kaja Karkula KS Luboń Skomielna Biała
2. Angelika Oliwa UKS Plon Krzywaczka
3. Marta Lach UKS Sokół Kęty
4. Izabela Czerniawska - niezrzeszona Spytkowice
5. Estera Siarka - niezrzeszony Podsarnie
Dziewczęta 9-10 lat (Kobiety)
1. Małgorzata Ponicka ULKS Sprint VALVEX Jordanów
2. Sylwia Ordzowiały - niezrzeszona Osielec
3. Angelika Ceremon KS Luboń Skomielna Biała
4. Barbara Buksa - niezrzeszona Skomielna Biała
5. Oliwia Siarka - niezrzeszona Podsarnie
Dziewczęta 7-8 lat (Kobiety)
1. Maria Zamroźniak UKS Podwilk
2. Sabina Wierzycka - niezrzeszona Krzeczów
3. Klaudia Łaciak UKS Podwilk
4. Barbara Filar - niezrzeszona Kraków
5. Julita Możdżeń - niezrzeszona Jordanów
Dziewczęta do 6 lat (Kobiety)
1. Anna Oliwa UKS Plon Krzywaczka
2. Weronika Bednarczyk - niezrzeszona Rabka Zdrój
3. Kinga Żur - niezrzeszona Krzeczów
4. Marta Kotowska - niezrzeszona Gdańsk
5. Alena Dalińska KS Luboń Skomielna Biała
s/
Skontaktuj się z nami
- +48 796 024 024
+48 18 52 11 355 - redakcja@podhale24.pl
- m.me/portalpodhale24
Adres korespondencyjny
Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Informacje
Obserwuj nas