Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 73
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.10.2012, 22:27 | czytano: 1190

III Rajd Rowerowy czyli Szkoła Dwójka Na Dwóch Kółkach (zdjęcia)

arch. szkoły

W poniedziałek 15 października odbył się – organizowany po raz trzeci przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Nowym Targu – rajd rowerowy Szkoła Dwójka Na Dwóch Kółkach. Przy pięknej jesiennej pogodzie grupa blisko 20 rowerzystów wraz z opiekunami pokonała wymagającą trasę liczącą ponad 20 km.

Szlak wiódł od szkoły, przez ścieżki nad Dunajcem do Szaflar, by przez "morderczy" podjazd pod szkołę w Maruszynie dotrzeć do Ludźmierza. Stamtąd grupa kolarzy udała się w stronę Zaskala, by leśną drogą wzdłuż torów zakończyć rajd przy ognisku na ulicy Składowej. Warto w tym miejscu dodać, że podjazd w Maruszynie był tzw. "premią górską", a co za tym idzie pięcioro uczniów (w tym trzy dziewczynki!), którzy pokonali go bez zsiadania z roweru dostało stosowne nagrody w postaci ocen z wuefu i dyplomów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy już teraz na czwartą odsłonę naszego rajdu, która odbędzie się na wiosnę.

Źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij