Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
12°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 76
Clouds
12°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 73
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.10.2012, 23:01 | czytano: 1124

"Odblaskowa czwórka" - nowotarska SP nr 4 troszczy się o bezpieczeństwo uczniów (zdjęcia)

arch. szkoły

W poniedziałek uczniowie klasy IIa i II b wraz z wychowawcami klasy oraz koordynatorem akcji "Odblaskowa szkoła" przygotowały przedstawienie pt. "Bezpieczna droga do szkoły, czyli bajka o Kasi". Celem spotkania było uświadomienie uczniom jak ważne jest ich bezpieczeństwo na drodze.

Mali aktorzy doskonale wczuli się w swoją rolę. Jak zwykle w bajkach bywa i ta skończyła się szczęśliwie. Dzieci zrozumiały, że na drodze bywa bardzo niebezpiecznie i warto słuchać rodziców. W czasie spotkania towarzyszyła bardzo miła i serdeczna atmosfera. Była to lekcja nauki poprzez zabawę.

Na spotkaniu nie zabrakło również przedstawicieli Powiatowej Komendy Policji w Nowym Targu - byli funkcjonariusze Piotr Stanek oraz Jerzy Kozieł, którzy wręczyli uczniom elementy odblaskowe.

Na zakończenie dyrektor szkoły Halina Zamojska wraz z policjantami wręczała dyplomy laureatom szkolnego konkursu plastycznego oraz konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym.

Było to ostatnie zadanie finałowe w ramach programu "Odblaskowa Szkoła".

Źródło: D. Piekarczyk, nauczyciel / zdj. arch. szkoły
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij