Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
12°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
12°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 66
Clouds
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
30.10.2012, 12:18 | czytano: 932

Jezdnia nie jest do zabawy! Szkoła Podstawowa w Podszklu podsumowała konkurs "Odblaskowa Szkoła" (zdjęcia)

arch. szkoły

29 października br. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Odblaskowa Szkoła"’. Organizatorami konkursu są: Małopolska Wojewódzka rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Małopolski Urząd Marszałkowski.

W tym dniu za oknami szalała śnieżna zawierucha. Mimo to w naszej szkole było barwnie, gwarnie i wesoło. Za sprawą starszych klas znaleźliśmy się w ulicznej scenerii pełnej blasków i odblasków. Z kolei mali aktorzy rozbawili nas swymi żywiołowymi przedstawieniami. Rezolutna Zeberka z "Ulicznej gry" nauczyła nie tylko nierozważnego Kubę przechodzenia przez jezdnię, ale również naszych przedszkolaków. Wszystkich zachwyciła kolorowa kurka, która przez nieroztropność straciła swe piórka. Nauczyła jednak widzów, by być mądrym i roztropnym w ruchu ulicznym.

Wszyscy podrygiwali w rytm rapowania szóstoklasistów do piosenki "Laski Odblaski". Najdłużej jednak utkwi uczniom w pamięci kabaretowy egzamin na kartę rowerowa, gdyż towarzyszyły mu gromkie śmiechy i oklaski.

Uwieńczeniem akademii było rozdanie nagród i dyplomów zdobytych przez uczniów w konkursach plastycznych i sprawdzających wiedzę.

Wierzymy, iż podjęte i realizowane przez naszą szkołę działania w ramach "Odblaskowej Szkoły" przyczynią się do większego bezpieczeństwa naszych uczniów na drogach.

Halina Buczek- Biszczak, zdj. arch. szkoły
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij