Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
27.11.2012, 21:55 | czytano: 1683

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej wygrał zespół "ZSE SOUND CREW" (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się II Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej, w którym udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowotarskiego. Honorowym patronatem Konkurs objął Starosta Powiatu Nowotarskiego, Krzysztof Faber.

I miejsce w Konkursie przypadło grupie „ZSE SOUND CREW” z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, którego opiekunem jest Wiesław Firek. Drugie miejsce zajął chór szkolny z Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce pod kierownictwem Bartłomieja Rutkowskiego, a trzecie miejsce wyśpiewali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu prowadzeni przez Marcina Domaradzkiego.

Jury w składzie: Halina Sięka, Małgorzata Wiśniowska – Wójciak i Marcin Kudasik gratulowało uczestnikom Konkursu i ich opiekunom wysokiego poziomu artystycznego, pomysłowości w aranżacji utworów oraz właściwego doboru repertuaru.

Nagrody zwycięzcom wręczyli Posłowie na Sejm RP, Anna Paluch i Edward Siarka. Fundatorami nagród byli: firma MEG- Gąsior z Nowego Targu, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu oraz Dyrektor i Rada Rodziców Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.

Źródło: ZSE, opr,s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij