Wtorek, 04 sierpień 2020, Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 68
Clouds
14°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 91
Clouds
21°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 68
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
20°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 79
Clouds
22°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.01.2013, 17:50 | czytano: 921

Gim Band z Raby Wyżnej - wyśpiewał pierwszą nagrodę na Konkursie Kolęd i Pastorałek

W Skawie już po raz piąty zorganizowany został Konkurs Kolęd i Pastorałek. W tym roku swój udział w konkursie zgłosiło 54 wykonawców w sześciu kategoriach: solista dziecięcy, solista młodzieżowy, zespół dziecięcy, zespół młodzieżowy, zespół regionalny oraz chór.

Grupa muzyczna Gim Band działająca na terenie Gimnazjum nr 1 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Rabie Wyżnej wzięła udział w przesłuchaniach konkursowych.

Mimo sporej konkurencji i wysokiego poziomu pozostałych uczestników konkursu, Gim Band pod kierunkiem Marioli Chowaniec zajął pierwsze miejsce w III kategorii – zespoły młodzieżowe.

Źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij