Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Czarny Dunajec i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
09.03.2014, 13:26 | czytano: 1101

Festiwal Nauki w Publicznym Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem (zdjęcia i film)

W Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem odbył się „II Festiwal Nauki”, podczas którego uczniowie szkół podstawowych mogli obejrzeć eksperymenty, doświadczenia, pokazy chemiczne, biologiczne i fizyczne, poznać ciekawostki geograficzne oraz rozwiązywać łamigłówki matematyczne.

Festiwal zorganizowany w Naszym Gimnazjum cieszył się dużym zainteresowaniem.

Wykonywane eksperymenty, doświadczenia i pokazy łączyły naukę z zabawą, a ich celem było zgłębienie wiedzy biologiczno – chemicznej, fizycznej, matematycznej i geograficznej. Nasi goście mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania „dlaczego?” i „jak to się dzieje?”, a także wziąć udział w licznych konkursach.

Pokazy i doświadczenia dla swoich młodszych kolegów przygotowali, pod kierunkiem nauczycieli: Anny Biel, Wiesławy Dolańskiej, Ewy Mastalskiej, Moniki Regiec oraz Aleksandry Adamczyk, gimnazjaliści, którzy należą do Klubu Młodych Naukowców.

Na zakończenie festiwalu uczniowie mogli zobaczyć niesamowity Eksperyment Łańcuchowy, który zaprezentowali chłopcy z klasy III. Nasi goście ze szkół podstawowych byli zachwyceni, a zarazem zaskoczeni, że pogłębianie wiedzy i poszerzanie własnych horyzontów może być tak przyjemne i zabawne.źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij