Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 33.336 km/h Wilgotność: 64
Clouds
-0°
Wiatr: 33.336 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 33.336 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 33.336 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
04.05.2014, 11:29 | czytano: 707

Dzień Ziemi w nowotarskiej "jedenastce"

W Szkole Podstawowej nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym Targu odbył się uroczysty apel z tej okazji Dnia Ziemi.

Apel rozpoczął się od prezentacji multimedialnej pod tytułem „Chrońmy naszą Ziemię”, którą przygotowali uczniowie klasy 4c wraz z panią Anetą Siuta. Następnie wystąpiła klasa 3a z inscenizacją ekologiczną pod tytułem „Dobre rady na odpady, czyli ekologiczny Czerwony Kapturek” przygotowaną pod kierunkiem pani Katarzyny Grzybek i pani Katarzyny Węgrzyn.

Uczniowie słowami wierszy i piosenek przypomnieli wszystkim jak dbać o zdrowie i naszą Planetę. Zachęcili do stosowania małej ekologii czyli segregowania śmieci, oszczędzania wody i prądu.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij