Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Mist
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
05.11.2019, 21:03 | czytano: 293

Odblaskowa "szóstka"

arch. szkoły

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu po raz kolejny wzięli udział w konkursie „Odblaskowa szkoła” .

Celem konkursu organizowanego m.in. przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie jest poprawa bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły oraz propagowanie noszenia odblasków w okresie jesienno – zimowym przez dzieci.

W ramach programu uczniowie przemaszerowali ulicami oś. Na Skarpie w kamizelkach odblaskowych , nieśli transparenty, wzięli udział w konkursie plastycznym, konkursie wiedzy o ruchu drogowym oraz w spotkaniu z policjantem. Każdy uczeń klas I – III został wyposażony w odblaski.


źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij